Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
március 19. kedd
.
?
március 20. szerda
.
?
március 21. csütörtök
.
?
március 22. péntek
.
?
március 23. szombat
.
?
március 24. vasárnap
.
?
március 25. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
márc.
18
K
márc.
19
SZE
márc.
20
CS
márc.
21
P
márc.
22
SZO
márc.
23
V
márc.
24
H
márc.
25
K
márc.
26
SZE
márc.
27
CS
márc.
28
P
márc.
29
SZO
márc.
30
V
márc.
31
Beállítások
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Mozi+, RTL II
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m3, m4
Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
2019. március 19. kedd
01:05 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém mérkőzés 8,5Felvételről
02:40 Startfejes magazin
03:10 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Gyirmót - Budaörs mérkőzés 8Élő közvetítés
05:05 Építők
05:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Maracskó Tibor öttusázóval
05:55 Szabadidő magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazin
09:30 Jövünk! magazin (2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kézilabda közvetítés: Női kézilabda Magyar Kupa: FTC-Rail Cargo Hungária - Győri Audi ETO KC döntő 8,5Felvételről
12:10 Sportpercek (2018)
12:30 Startfejes magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Ifjúsági Bajnokság: Vegyes páros és női egyes döntő
14:25 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Hungaroring magazin
17:45 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém mérkőzés 8,5Felvételről
19:30 Fradi Tv (2019)
20:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Szombathelyi Haladás mérkőzés 8Élő közvetítés
21:55 Labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők előzetes
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
2019. március 20. szerda
01:00 Kézilabda közvetítés: Női kézilabda Magyar Kupa: Dunaújvárosi KKA - Érd bronzmérkőzés 8,5Felvételről
02:25 Bringasport magazin
02:40 Hungaroring magazin
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés 8Élő közvetítés
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Maracskó Tibor öttusázóval
05:30 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Ifjúsági Bajnokság: Férfi egyes döntő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
08:30 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Tollaslabda
14:30 Röplabda magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Kétváll magazin
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS-Körmend - Szolnoki Olaj KK mérkőzés 8Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Stúdió: Szlovákia - Magyarország Labdarúgó EB-selejtező előtt
21:00 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés 8Élő közvetítés
2019. március 21. csütörtök
01:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS-Körmend - Szolnoki Olaj KK mérkőzés 8Élő közvetítés
02:45 Kétváll magazin
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
05:00 Szabadidő magazin
05:25 Stúdió: Szlovákia - Magyarország Labdarúgó EB-selejtező előtt
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
09:00 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Pecatúra magazin
14:00 Vívó magazin
14:30 DVSC Tv
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - MTK Budapest mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Jégkorong magazin
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: U17-es női labdarúgó Elitkör: Magyarország - Görögország mérkőzés 8Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Stúdió: Labdarúgás
20:45 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Szlovákia - Magyarország mérkőzés
22:25 Stúdió: Labdarúgás
23:45 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
2019. március 22. péntek
01:15 Pecatúra magazin
01:50 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Ifjúsági Bajnokság: Női páros döntő
02:45 DVSC Tv
03:10 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Szlovákia - Magyarország mérkőzés
05:00 Vívó magazin
05:25 Pecatúra magazin
05:55 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
08:20 Röplabda magazin
08:55 Jégkorong magazin
09:30 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
14:10 Tollaslabda
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - MTK Budapest mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 MTK magazin
17:45 Startfejes magazin
18:15 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Szlovákia - Magyarország mérkőzés
20:15 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
20:45 Irány Madrid!
21:30 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
22:00 Jégkorong magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS-Körmend - Szolnoki Olaj KK mérkőzés 8Élő közvetítés
2019. március 23. szombat
00:55 Labdarúgó közvetítés: U17-es női labdarúgó Elitkör: Magyarország - Görögország mérkőzés 8Élő közvetítés
02:50 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Ifjúsági Bajnokság: Női páros döntő
03:45 MTK magazin
04:10 Pecatúra magazin
04:50 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Ifjúsági Bajnokság: Férfi páros döntő
05:30 Bringasport magazin
05:50 Startfejes magazin
06:15 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
08:00 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
08:30 Szabadidő magazin
09:00 Építők
09:30 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
13:35 Építők
14:00 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
14:55 Irány Madrid!
15:45 Stúdió: Labdarúgás
16:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó JET Sol Liga: Haladás Viktória - FTC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:45 Stúdió: Labdarúgás
17:55 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Falco Szombathely - Jászberény mérkőzés 8Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Magyarország - Horvátország Labdarúgó Eb selejtező előtt
21:00 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Szlovákia - Magyarország mérkőzés
23:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó JET Sol Liga: Haladás Viktória - FTC mérkőzés 8Élő közvetítés
2019. március 24. vasárnap
01:00 Szabadidő magazin
01:30 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Falco Szombathely - Jászberény mérkőzés 8Élő közvetítés
03:20 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
05:10 Irány Madrid!
05:55 Magyarország - Horvátország Labdarúgó Eb selejtező előtt
07:00 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
09:35 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Móré Imre labdarúgóedzővel
10:10 Jövünk! magazin (2019)
10:40 Irány Madrid!
11:25 Út Tokióba
11:55 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
12:30 Stúdió: Labdarúgás
12:45 Labdarúgó közvetítés: Női labdarúgás U17-es elitkör: Anglia - Magyarország mérkőzés 8Élő közvetítés
14:30 Stúdió: Labdarúgás
14:45 Stúdió: Kézilabda
15:15 Kézilabda közvetítés: Női kézilabda válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország - Japán 8,5Felvételről
16:45 Stúdió: Kézilabda
17:15 Stúdió: Labdarúgás
18:00 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Horvátország mérkőzés
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:45 Sport7
21:45 Jégkorong közvetítés: Erste Liga - elődöntő, 5. mérkőzés: FTC-Telekom - DEAC
2019. március 25. hétfő
00:10 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Horvátország mérkőzés
02:00 Bringasport magazin
02:20 Jövünk! magazin (2019)
02:45 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
05:05 Startfejes magazin
05:30 Építők
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Móré Imre labdarúgóedzővel
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Sport7
11:25 Jövünk! magazin (2019)
12:00 Szabadidő magazin
12:30 Startfejes magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:55 Tollaslabda: All England
15:00 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Horvátország mérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Öttusa magazin
17:45 Stúdió: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga - elődöntő, 7. mérkőzés: UTE - SC Csíkszereda
20:05 Stúdió: Jégkorong
20:30 Kézilabda magazin
21:30 Kosárlabda magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga - elődöntő, 7. mérkőzés: UTE - SC Csíkszereda