Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 20. kedd
.
?
november 21. szerda
.
?
november 22. csütörtök
.
?
november 23. péntek
.
?
november 24. szombat
.
?
november 25. vasárnap
.
?
november 26. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
nov.
19
K
nov.
20
SZE
nov.
21
CS
nov.
22
P
nov.
23
SZO
nov.
24
V
nov.
25
H
nov.
26
K
nov.
27
SZE
nov.
28
CS
nov.
29
P
nov.
30
SZO
dec.
1
V
dec.
2
Beállítások
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Mozi+, RTL II
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m3, m4
Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
2018. november 20. kedd
00:50 Építők
01:20 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda Magyar Kupa: FTC-Telekom Waterpolo - ZF-Eger mérkőzés 4Élő közvetítés
02:40 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda mérkőzés
04:45 Bringasport magazin
05:00 Kisbajnok magazin
05:30 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
05:55 Múlt és Jelen: Mexikó 1968 - 3
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazin
09:30 Jövünk!
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK mérkőzés 8Élő közvetítés
12:05 Bringasport magazin
12:25 Startfejes magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
14:00 Kézilabda magazin
15:00 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája 2018: Magyarország - Észtország mérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Hungaroring magazin
17:45 Fradi Tv magazin
18:15 Stúdió: Vízilabda
18:30 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF Eger - Steaua Bukarest mérkőzés
19:40 Stúdió: Vízilabda
20:00 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Labdarúgó közvetítés: Futsal: Kútház-Haladás - Dunaferr mérkőzés 8Élő közvetítés
21:50 Stúdió: Labdarúgás
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Fradi Tv magazin
23:30 Hungaroring magazin
2018. november 21. szerda
00:05 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda mérkőzés
02:20 Kisbajnok magazin
02:45 Szabadidő magazin
03:15 Labdarúgó közvetítés: Futsal: Kútház-Haladás - Dunaferr mérkőzés 8Élő közvetítés
04:50 Múlt és Jelen: Mexikó 1968 - 3
05:15 Red Bull Air Race: Fort Worth
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája 2018: Magyarország - Finnország mérkőzés
09:30 Kisbajnok magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Labdarúgó közvetítés: Futsal: Kútház-Haladás - Dunaferr mérkőzés 8Élő közvetítés
12:25 Jövünk!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Szabadidő magazin
14:00 Startfejes magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Fradi Tv magazin
17:45 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
18:15 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Újpest FC mérkőzés 8Élő közvetítés
20:45 Stúdió: Labdarúgás
21:05 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF Eger - Steaua Bukarest mérkőzés
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Red Bull Air Race magazin 6,5Felvételről
2018. november 22. csütörtök
01:30 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda mérkőzés
03:35 Múlt és Jelen: Mexikó 1968 - 3
04:05 Fradi Tv magazin
04:35 Red Bull Air Race magazin 6,5Felvételről
05:05 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF Eger - Steaua Bukarest mérkőzés
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Újpest FC mérkőzés 8Élő közvetítés
09:35 Bringasport magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Red Bull Air Race: Fort Worth
11:35 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF Eger - Steaua Bukarest mérkőzés
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Fradi Tv magazin
14:00 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
14:30 Pecatúra magazin
15:05 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája 2018: Magyarország - Finnország mérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Napos Oldal - DVTK magazin
17:45 Stúdió: Kézilabda
18:15 Női kézilabda-válogatott felkészülési torna: Norvégia - Magyarország mérkőzés
19:45 Stúdió: Kézilabda
19:50 Stúdió: Röplabda
20:00 Röplabda közvetítés: Női Extra Liga: Fatum Nyíregyháza - UTE mérkőzés
21:45 Stúdió: Röplabda
22:00 Jégkorong magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Női kézilabda-válogatott felkészülési torna: Norvégia - Magyarország mérkőzés
2018. november 23. péntek
00:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Újpest FC mérkőzés 8Élő közvetítés
02:40 Múlt és Jelen: Mexikó 1968 - 3
03:10 Röplabda közvetítés: Női Extra Liga: Fatum Nyíregyháza - UTE mérkőzés
05:00 Red Bull Air Race magazin 6,5Felvételről
05:25 Pecatúra magazin
05:55 Kisbajnok magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Újpest FC mérkőzés 8Élő közvetítés
09:25 Napos Oldal - DVTK magazin
09:55 Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - 1. szabadedzés
11:40 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
12:05 Bringasport magazin
12:25 Pecatúra magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
13:55 Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - 2. szabadedzés
15:50 Jégkorong magazin
16:25 Két váll magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Startfejes magazin
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Atomerőmű SE - Debreceni Egyetem Atlétikai Club mérkőzés 8Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Boxutca magazin 8Élő műsor
20:30 Irány Madrid!
21:15 Játékoskijáró
22:00 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Ulti magazin
23:30 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Atomerőmű SE - Debreceni Egyetem Atlétikai Club mérkőzés 8Élő közvetítés
2018. november 24. szombat
01:30 Boxutca magazin 8Élő műsor
02:00 Két váll magazin
02:25 Startfejes magazin
02:55 Ulti magazin
03:25 Női kézilabda-válogatott felkészülési torna: Norvégia - Magyarország mérkőzés
05:00 Röplabda közvetítés: Női Extra Liga: Fatum Nyíregyháza - UTE mérkőzés
07:00 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
07:35 Boxutca magazin 8Élő műsor
08:05 Bringasport magazin
08:25 Szabadidő magazin
08:55 Építők
09:30 Gp3: Yas Marina - 1. FutamFelvételről
10:10 Játékoskijáró
10:55 Forma-1 - szabadedzés 3: Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - 3. szabadedzés 8,5Élő közvetítés
12:10 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
12:35 Bringasport magazin
12:55 Irány Madrid!
13:45 Stúdió: Forma-1
14:00 Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Időmérő edzés
15:15 Stúdió: Forma-1
15:35 Játékoskijáró
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
18:50 Stúdió: Labdarúgás
19:05 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - MTK Budapest mérkőzés 8Élő közvetítés
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:35 Góóól!Dráma film (2005) 8,5Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:50 Női kézilabda-válogatott felkészülési torna: Magyarország - Franciaország mérkőzés
2018. november 25. vasárnap
00:35 Forma 2: Yas Marina - 1. Futam 7Felvételről
01:45 Gp3: Yas Marina - 1. FutamFelvételről
02:25 Ulti magazin
02:50 Építők
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - MTK Budapest mérkőzés 8Élő közvetítés
05:05 Női kézilabda-válogatott felkészülési torna: Magyarország - Franciaország mérkőzés
06:40 Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Időmérő edzés
08:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Bogár Géza röplabdázóval
08:35 Kisbajnok magazin
09:10 Gp3: Yas Marina - 2. FutamFelvételről
10:00 Jövünk!
10:35 Forma 2: Yas Marina - 2. Futam 7Felvételről
11:35 Szabadidő magazin
12:05 Irány Madrid!
12:55 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:30 Stúdió: Forma-1
14:10 Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Futam
16:15 Stúdió: Forma-1
16:35 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - MOL Vidi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
18:45 Stúdió: Kézilabda
19:00 Góóól!2 6,5Élő műsor
20:00 Sport7
21:00 Női kézilabda-válogatott felkészülési torna: Magyarország - Dánia mérkőzés
22:50 Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Futam
2018. november 26. hétfő
01:00 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
01:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Bogár Géza röplabdázóval
01:55 Forma 2: Yas Marina - 2. Futam 7Felvételről
02:40 Ulti magazin
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - MOL Vidi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
05:05 Forma 2: Yas Marina - 2. Futam 7Felvételről
06:05 Bringasport magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Sport7
08:35 Góóól!2 6,5Élő műsor
09:35 Bringasport magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Szabadidő magazin
10:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - MOL Vidi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Építők
13:55 Jövünk!
14:30 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Kisvárda Master Good mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Öttusa magazin
17:45 Kosárlabda magazin
18:45 Kézilabda magazin
19:45 Stúdió: Jégkorong
20:00 Jégkorong közvetítés: ERSTE Liga: DEAC - Corona Brasov mérkőzés
22:05 Stúdió: Jégkorong
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Futam