CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mainz - Hannover
Bundesliga, 14. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 14. forduló
05:00 Erős emberek(ismétlés)IMWF bothúzó abszolút Európa-bajnokság
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Dortmund
Bundesliga, 14. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Románia
Női Eb, középdöntő
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 12. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 14. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1014
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bochum - St. Pauli
2. Bundesliga, 16. forduló
22:30 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Dortmund
Bundesliga, 14. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 14. forduló, összefoglaló
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 12. forduló, összefoglaló
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 14. forduló, összefoglaló
08:45 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1014
10:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Spanyolország - Románia
Női Eb, középdöntő
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Norvégia
Női Eb, középdöntő
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Spanyolország - Norvégia
Női Eb, középdöntő
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Svédország - Oroszország
Női Eb, középdöntő
21:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Hollandia - Németország
Női Eb, középdöntő
23:00 UFCRoad to the Octagon: Lee - Iaquinta
új
00:00 Darts(ismétlés) (3. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
03:00 UFC(ismétlés)UFC 230, New York
07:45 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
10:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Spanyolország - Norvégia
Női Eb, középdöntő
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Svédország - Oroszország
Női Eb, középdöntő
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Németország
Női Eb, középdöntő
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)MOL Vidi FC - Chelsea, előzetes
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)MOL Vidi FC - Chelsea
Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
21:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 6. forduló
01:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Jedrzejczyk - Andrade
02:00 NBA(élő) (premier)Houston Rockets - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz, eredeti…
05:00 UFC(ismétlés)Road to the Octagon: Lee - Iaquinta
07:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Spanyolország - Norvégia
Női Eb, középdöntő
10:15 NFL(ismétlés)3 (9)Kansas City Chiefs - Los Angeles Chargers
Alapszakasz, 15…
14:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Női Eb, az 5. helyért
15:45 NBAHouston Rockets - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz, mai
18:15 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Női Eb, 2. elődöntő
23:00 Labdarúgás6,4 (13)Nürnberg - Wolfsburg
Bundesliga, 15. forduló, mai
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)MOL Vidi FC - Chelsea
Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
03:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 6. forduló
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)MOL Vidi FC - Chelsea
Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
15:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hannover - Bayern München
Bundesliga, 15. forduló
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - Dortmund
Bundesliga, 15. forduló
20:45 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Jedrzejczyk - Andrade
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)New York Jets - Houston Texans
Alapszakasz, 15. játéknap