CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 19. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 19. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Hannover
Bundesliga, 19. forduló
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 19. forduló
10:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Amir Khan - Samuel Vargas
Profi gála, Birmingham, 1012
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Milan - Napoli
Olasz Kupa, negyeddöntő
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Fiorentina - Roma
Olasz Kupa, negyeddöntő
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Atalanta - Juventus
Olasz Kupa, negyeddöntő
19:00 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Internazionale - Lazio
Olasz Kupa, negyeddöntő
00:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1019
01:30 Karate(ismétlés)Championship 2
02:00 NBA(élő) (premier)Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
NBA, alapszakasz, eredeti…
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Internazionale - Lazio
Olasz Kupa, negyeddöntő
10:45 UFC(ismétlés)Jon Jones - Alexander Gustafsson
UFC 232, Las Vegas
15:15 NBAToronto Raptors - Milwaukee Bucks
NBA, alapszakasz, mai
18:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 19. forduló, összefoglaló, új
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hannover - RB Leipzig
Bundesliga, 20. forduló
00:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Németország - Bundesliga-válogatott
All-Star-mérkőzés, Stuttgart
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Atalanta - Juventus
Olasz Kupa, negyeddöntő
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 19. forduló, összefoglaló
11:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Best of Anthony Joshua, 1050
13:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Rosztov-Don - Buducsnoszt Podgorica
BL, nők, középdöntő
16:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
19:30 Kézilabda2 (6)Vipers Kristiansand - Thüringer HC
BL, nők, középdöntő, mai
21:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)portugál bajnokság, 20. forduló
23:30 NBADetroit Pistons - Los Angeles Clippers
NBA, alapszakasz, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Dortmund
Bundesliga, 20. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Mönchengladbach
Bundesliga, 20. forduló
10:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
13:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
15:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Augsburg - Mainz
Bundesliga, 20. forduló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfB Stuttgart - Freiburg
Bundesliga, 20. forduló
00:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Super Bowl, Atlanta
04:30 Karate(ismétlés)Championship 2
05:00 Póker(ismétlés) (35-1. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Póker(ismétlés) (35-1. rész)World Poker Tour Season XVI
13:45 NFL(ismétlés)3 (9)Super Bowl, Atlanta
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 20. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1020
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)St. Pauli - Union Berlin
2. Bundesliga, 20. forduló
22:30 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 20. forduló, összefoglaló, új
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Dortmund
Bundesliga, 20. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Bayern München
Bundesliga, 20. forduló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Dortmund
Bundesliga, 20. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Bayern München
Bundesliga, 20. forduló
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Heidenheim - Leverkusen
Német Kupa, nyolcaddöntő
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Dortmund - Werder Bremen
Német Kupa, nyolcaddöntő
23:00 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Mladost Zagreb - Szolnoki Dózsa
Bajnokok Ligája, csoportkör, 8…
00:30 UFC(ismétlés)Raphael Assuncao - Marlon Moraes
UFC Fight Night, Fortaleza
03:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
11:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Heidenheim - Leverkusen
Német Kupa, nyolcaddöntő
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Werder Bremen
Német Kupa, nyolcaddöntő
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)RB Leipzig - Wolfsburg
Német Kupa, nyolcaddöntő
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha BSC - Bayern München
Német Kupa, nyolcaddöntő
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Vardar Szkopje
BL, férfiak, csoportkör