CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)EHF-kupa, férfiak, Final Four, döntő
03:00 NBA(élő) (premier)Portland TrailBlazers - Golden State Warriors
NBA, playoff
08:00 Póker(ismétlés) (15. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (16. rész)World Poker Tour Season XVI
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mönchengladbach - Borussia Dortmund
Bundesliga, 34. forduló
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 34. forduló
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, nők, Final Four, a 3. helyért
17:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, nők, Final Four, döntő
20:00 NBA(ismétlés)Portland TrailBlazers - Golden State Warriors
NBA, playoff
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 34. forduló, összefoglaló
00:00 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Csehország - Svájc
Vb, csoportmérkőzés, Szlovákia
02:30 NBA(élő) (premier)Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
NBA, playoff
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 34. forduló, összefoglaló
09:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1034
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 34. forduló, összefoglaló
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Darmos József - Tóth Tamás
Profi gála, Székesfehérvár
14:00 Póker(ismétlés) (15. rész)World Poker Tour Season XVI
15:00 Póker(ismétlés) (16. rész)World Poker Tour Season XVI
16:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 16. állomás, Leeds
19:30 UFCUFC Main Event: Adesanya - Silva
új
20:30 NBA(ismétlés)Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
NBA, playoff
23:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 34. forduló
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 34. forduló, összefoglaló
03:00 UFC(ismétlés)Kevin Lee - Rafael Dos Anjos
UFC Fight Night, Rochester
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olasz Kupa, döntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 34. forduló, összefoglaló
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 34. forduló, összefoglaló
13:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
16:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Vb, 1. negyeddöntő, Szlovákia
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)Premier League, döntő, London
23:00 Labdarúgás6,4 (13)VfB Stuttgart - Union Berlin
Osztályozó az élvonalba jutásért, 1…
02:30 NBA(élő) (premier)Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
NBA, playoff
07:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, nők, Final Four, döntő
12:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, döntő, London
15:00 NBA(ismétlés)Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
NBA, playoff
18:00 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
21:30 Póker(17. rész)World Poker Tour Season XVI, új
22:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Adesanya - Silva
23:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, döntő, London
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
08:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
11:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)Grand Prix-verseny, Hohhot 2. nap
14:30 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP250-es torna, Lyon
17:15 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Adesanya - Silva
19:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)RB Leipzig - Bayern München
Német Kupa, döntő
22:30 Póker(ismétlés) (16. rész)World Poker Tour Season XVI
23:30 Póker(ismétlés) (17. rész)World Poker Tour Season XVI
00:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Adesanya - Silva
02:30 NBA(élő) (premier)Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
NBA, playoff
08:00 Póker(ismétlés) (17. rész)World Poker Tour Season XVI
11:15 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Hockenheim, 2. futam
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayern München
Német Kupa, döntő
14:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Adesanya - Silva
15:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Vb, a 3. helyért, Szlovákia
19:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Holloway - Ortega
20:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Vb, döntő, Szlovákia
23:00 NBA(ismétlés)Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
NBA, playoff
02:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)TCR Europe, Hockenheim, 1. futam
03:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)TCR Europe, Hockenheim, 2. futam
04:00 UFC(ismétlés)UFC Unleashed: félnehézsúlyú csaták
07:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Vb, döntő, Szlovákia
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
15:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Flensburg
BL, férfiak, csoportmérkőzés
17:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1035
20:30 Labdarúgás6,4 (13)Union Berlin - VfB Stuttgart
Osztályozó az élvonalba jutásért…
23:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Rennes
Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó