CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Napoli
Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés
03:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó
10:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Napoli
Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
16:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayern München
Német Kupa, döntő
22:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Chelsea
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Eintracht Frankfurt
Európa-liga, elődöntő, visszavágó
03:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, döntő, London
07:30 Póker(ismétlés) (17. rész)World Poker Tour Season XVI
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Chelsea
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Eintracht Frankfurt
Európa-liga, elődöntő, visszavágó
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Sporting
BL, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó
16:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Wisla Plock
BL, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)EL, döntő, előzetes
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Chelsea - Arsenal
Európa-liga, döntő, Baki
23:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Füchse Berlin
Bundesliga
01:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Ludwigshafen
Bundesliga
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Arsenal
Európa-liga, döntő, Baki
11:15 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Vb, döntő, Szlovákia
13:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Telekom Veszprém
BL, férfiak, negyeddöntő, 1…
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, negyeddöntő, 1…
17:30 Lóverseny(élő) (premier)Tour to Paris párizsi futása
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Törökország - Görögország
Felkészülési mérkőzés
00:00 Póker(ismétlés) (17. rész)World Poker Tour Season XVI
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - VfB Stuttgart
Osztályozó az élvonalba jutásért…
03:00 NBA(élő) (premier)Toronto Raptors - Golden State Warriors
NBA, playoff
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Arsenal
Európa-liga, döntő, Baki
13:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Flensburg
BL, férfiak, negyeddöntő, visszavágó
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje
BL, férfiak, negyeddöntő…
20:30 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
23:00 NBA(ismétlés)Toronto Raptors - Golden State Warriors
NBA, playoff
03:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, döntő, London
07:30 Póker(ismétlés) (18. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
12:00 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, idényösszefoglaló, új
14:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Bajnokok Ligája, férfiak, Final Four, 1. nap
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - Vive Kielce
BL, férfiak, Final Four, 1…
17:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Barcelona - Vardar Szkopje
BL, férfiak, Final Four, 2. elődöntő
20:15 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
22:45 UFCUnleashed: Megváltás, új
23:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
03:00 Póker(ismétlés) (17. rész)World Poker Tour Season XVI
04:00 Póker(ismétlés) (18. rész)World Poker Tour Season XVI
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vive Kielce
BL, férfiak, Final Four, 1…
14:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Bajnokok Ligája, férfiak, Final Four, 2. nap
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)BL, férfiak, Final Four, a 3. helyért
17:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)BL, férfiak, Final Four, döntő
22:30 UFC(ismétlés)Alexander Gustafsson - Anthony Smith
UFC Fight Night, Stockholm