CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Azerbajdzsán - Magyarország
Eb-selejtező, Baki, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Görögország - Olaszország
Eb-selejtező, Athén
04:00 UFC(élő) (premier)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
06:00 UFC(élő) (premier)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC Fight Night, Chicago
11:45 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Spa, 2. futam
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Törökország - Franciaország
Eb-selejtező, Konya
14:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Guimaraes
17:15 UFC(ismétlés)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, döntő, Porto
23:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Horvátország - Wales
Eb-selejtező, Eszék
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Azerbajdzsán - Magyarország
Eb-selejtező, Baki
07:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak Final Four, döntő
11:45 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Guimaraes
17:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, döntő, Porto
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Spanyolország - Svédország
Eb-selejtező, Madrid
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lengyelország - Izrael
Eb-selejtező, Varsó
02:00 Póker(ismétlés) (19. rész)World Poker Tour Season XVI
03:00 NBA(élő) (premier)Toronto Raptors - Golden State Warriors
NBA, playoff
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, döntő, Porto
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lengyelország - Izrael
Eb-selejtező, Varsó
12:45 NBA(ismétlés)Toronto Raptors - Golden State Warriors
NBA, playoff
15:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kazahsztán - San Marino
Eb-selejtező, Nur-szultan
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Azerbajdzsán - Szlovákia
Eb-selejtező, Baki
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Olaszország - Bosznia-Hercegovina
Eb-selejtező, Torino
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Magyarország - Wales
Eb-selejtező, Budapest, mai
03:00 UFC(ismétlés)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Bosznia-Hercegovina
Eb-selejtező, Torino
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Wales
Eb-selejtező, Budapest
14:00 NBA(ismétlés)Toronto Raptors - Golden State Warriors
NBA, playoff
17:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Szlovákia - Magyarország
Eb-selejtező, Vágsellye
20:45 UFC(ismétlés)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
23:45 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Németország - Észtország
Eb-selejtező, Mainz
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Szlovákia - Magyarország
Eb-selejtező, Vágsellye
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Svédország
Eb-selejtező, Madrid
13:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Wales
Eb-selejtező, Budapest
16:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Bosznia-Hercegovina
Eb-selejtező, Torino
18:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kezdődik a Copa América!
21:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lengyelország - Izrael
Eb-selejtező, Varsó
03:00 NBA(élő) (premier)Golden State Warriors - Toronto Raptors
NBA, playoff
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
11:15 NBA(ismétlés)Golden State Warriors - Toronto Raptors
NBA, playoff
14:30 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, s-Hertogenbosch
16:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, s-Hertogenbosch
18:30 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
22:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Wales
Eb-selejtező, Budapest
00:30 Póker(ismétlés) (19. rész)World Poker Tour Season XVI
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kezdődik a Copa América!
02:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Brazília - Bolívia
Copa América, csoportmérkőzés
07:30 Póker(ismétlés) (20. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
12:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
15:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP250-es torna, s-Hertogenbosch
17:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP250-es torna, s-Hertogenbosch
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Bolívia
Copa América, csoportmérkőzés
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Venezuela - Peru
Copa América, csoportmérkőzés