CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Brazília - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
04:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Japán - Chile
Copa América, csoportmérkőzés
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bolívia - Peru
Copa América, csoportmérkőzés
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
17:00 UFCUFC Main Event: Shevchenko - Jedrzejczyk
új
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bolívia - Peru
Copa América, csoportmérkőzés
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
22:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
23:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kolumbia - Katar
Copa América, csoportmérkőzés
01:30 Póker(ismétlés) (20. rész)World Poker Tour Season XVI
02:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Argentína - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Katar
Copa América, csoportmérkőzés
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Argentína - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Katar
Copa América, csoportmérkőzés
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Argentína - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
22:00 UFC(ismétlés)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
01:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Uruguay - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
03:00 UFC(ismétlés)Alexander Gustafsson - Anthony Smith
UFC Fight Night, Stockholm
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Argentína - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
12:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP500-as torna, Halle, 5. nap
14:00 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP500-as torna, Halle, 5. nap
16:00 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP500-as torna, Halle, 5. nap
17:45 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP500-as torna, Halle, 5. nap
19:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uruguay - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
21:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Egyiptom - Zimbabwe
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
01:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Ecuador - Chile
Copa América, csoportmérkőzés
03:00 UFC(ismétlés)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
08:30 Lovassport(1. rész)Western lovas magazin,, új
09:00 Póker(21. rész)World Poker Tour Season XVI, új
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ecuador - Chile
Copa América, csoportmérkőzés
13:30 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP500-as torna, Halle, 6. nap
16:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kongói DK - Uganda
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nigéria - Burundi
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Peru - Brazília
Copa América, csoportmérkőzés
23:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Egyiptom - Zimbabwe
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
01:00 UFC(élő) (premier)UFC Fight Night, Greenville, eredeti kommentárral
04:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Shevchenko - Jedrzejczyk
10:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nigéria - Burundi
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bolívia - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Peru - Brazília
Copa América, csoportmérkőzés
16:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Marokkó - Namíbia
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Szenegál - Tanzánia
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Katar - Argentína
Copa América, csoportmérkőzés
23:15 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap
03:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
08:00 Póker(ismétlés) (20. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (21. rész)World Poker Tour Season XVI
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Peru - Brazília
Copa América, csoportmérkőzés
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
16:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Elefántcsontpart - Dél-Afrika
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Tunézia - Angola
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
21:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Katar - Argentína
Copa América, csoportmérkőzés
23:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Shevchenko - Jedrzejczyk
01:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Chile - Uruguay
Copa América, csoportmérkőzés
03:00 UFC(ismétlés)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Elefántcsontpart - Dél-Afrika
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ecuador - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Uruguay
Copa América, csoportmérkőzés
14:30 Biliárd(élő) (premier) (1. rész)1. nap, World Cup of Pool, Leicester
19:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kamerun - Bissau-Guinea
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Uruguay
Copa América, csoportmérkőzés
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ecuador - Japán
Copa América, csoportmérkőzés