CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. nyolcaddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 3. nyolcaddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 4. nyolcaddöntő
09:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)4. nap, World Matchplay, Blackpool
14:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Dánia - Magyarország
Férfi junior-vb, Spanyolország, nyolcaddöntő
16:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)5. nap, World Matchplay, Blackpool
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 5. nyolcaddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 6. nyolcaddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 7. nyolcaddöntő
08:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Férfi junior-vb, Spanyolország, nyolcaddöntő
10:15 Darts(ismétlés)8,8 (4)5. nap, World Matchplay, Blackpool
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
16:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Franciaország - Dánia
Férfi junior-vb, Spanyolország, negyeddöntő
20:30 Darts(élő) (premier)8,8 (4)6. nap, World Matchplay, Blackpool
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 8. nyolcaddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. negyeddöntő
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo
Profi gála, Várpalota
10:30 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Gstaad
12:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Gstaad
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Montpellier
BL, férfiak, csoportmérkőzés
17:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)1. nap, Grand Prix-verseny, Zágráb
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)7. nap, World Matchplay, Blackpool
00:00 UFC(ismétlés)Countdown: a UFC 240 elé
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 3. negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 4. negyeddöntő
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)VfB Stuttgart - Hannover
Bundesliga 2, 1. forduló
11:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Póker(26. rész)World Poker Tour Season XVI, új
13:30 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 6. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 6. nap
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Férfi junior-vb, Spanyolország, 1. elődöntő
20:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Férfi junior-vb, Spanyolország, 2. elődöntő
22:30 UFC(ismétlés)Countdown: a UFC 240 elé
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
04:00 UFC(élő) (premier)Max Holloway - Frankie Edgar
UFC 240, Edmonton
06:00 UFC(élő) (premier)Max Holloway - Frankie Edgar
UFC Fight Night, Edmonton
11:00 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
12:00 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, Hamburg, 7. nap
16:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Férfi junior-vb, Spanyolország, 1. elődöntő
19:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)9. nap, World Matchplay, Blackpool
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
01:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
03:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, döntő
08:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti
BL, nők, középdöntő
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
16:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
18:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Arminia Bielefeld - St. Pauli
Bundesliga 2, 1. forduló
22:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
02:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)9. nap, World Matchplay, Blackpool
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga 2, 1. forduló
11:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo
Profi gála, Várpalota
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
16:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
19:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok KC - Metzingen
EHF-kupa, nők, csoportkör
20:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
22:45 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI