CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak, Final Four, a 3. helyért
04:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Tony Bellew - David Haye
Profi gála, London
06:00 UFC(ismétlés)The Ultimate Fighter 2018/6
08:45 Erős emberek(ismétlés)IHGF felföldi játékok világbajnokság, Norvégia
11:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Tony Bellew - David Haye
Profi gála, London
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Bayern München
Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó
17:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Roma - Liverpool
Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó
20:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Liverpool
Bajnokok Ligája, döntő, Kijev
23:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Írország
Felkészülési mérkőzés, Saint-Denis
02:00 Snooker(ismétlés)7 (2)3. magyar snookergála
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Írország
Felkészülési mérkőzés, Saint-Denis
12:15 Póker(ismétlés) (27-12. rész)World Poker Tour Season XV
13:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak, Final Four, döntő
15:30 Szkander(élő) (premier)Európa-bajnokság, 2. nap, Szófia
17:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Tony Bellew - David Haye
Profi gála, London
19:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Joseph Parker
Profi gála, London
22:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Koszovó - Magyarország
Női Eb-selejtező, Pristina
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, döntő, Kijev
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Lucas Browne
Profi gála, London
06:00 Póker(ismétlés) (27-12. rész)World Poker Tour Season XV
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Koszovó - Magyarország
Női Eb-selejtező, Pristina
12:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 16. állomás, London
15:30 Szkander(élő) (premier)Európa-bajnokság, 3. nap, Szófia
17:00 Póker(ismétlés) (27-12. rész)World Poker Tour Season XV
18:30 UFCThe Ultimate Fighter 2018/7, új
19:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
21:00 Golf(élő) (premier)The Memorial Tournament, 1. nap
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Koszovó - Magyarország
Női Eb-selejtező, Pristina
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Írország
Felkészülési mérkőzés, Saint-Denis
06:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA bothúzó abszolút ob Győr, 2018
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Koszovó - Magyarország
Női Eb-selejtező, Pristina
15:30 Szkander(élő) (premier)Európa-bajnokság, 4. nap, Szófia
17:00 NBA(ismétlés)NBA, playoff
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 2. nap, 1002
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - FC Basel
Bajnokok Ligája, csoportkör, 1…
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Celtic - PSG
Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, 1012
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Koszovó - Magyarország
Női Eb-selejtező, Pristina
12:30 GolfThe Memorial Tournament, 2. nap, 1002, mai
14:30 Szkander(élő) (premier)Európa-bajnokság, 5. nap, Szófia
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Anglia - Nigéria
Felkészülési mérkőzés, Wembley, 1011
20:30 Golf(élő) (premier)The Memorial Tournament, 3. nap, 1003
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Anderlecht
Bajnokok Ligája, csoportkör, 1…
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Olaszország
Felkészülési mérkőzés, Nizza…
04:30 Erős emberek(ismétlés)HSMA bothúzó abszolút ob Győr, 2018
06:00 Lovassport(ismétlés) (1. rész)Western lovasmagazin
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája-magazin.
11:30 Póker(ismétlés) (27-13. rész)World Poker Tour Season XV
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Olaszország
Felkészülési mérkőzés, Nizza…
14:30 Szkander(élő) (premier)Európa-bajnokság, 6. nap, Szófia
17:30 UFCJimmie Rivera - Marlon Moraes
UFC Fight Night, Utica, 1017…
20:30 Golf(élő) (premier)The Memorial Tournament, 4. nap, 1004
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Liverpool - Sevilla
Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló…
02:30 UFC(ismétlés)The Ultimate Fighter 2018/7
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája-magazin.
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Anderlecht
Bajnokok Ligája, csoportkör, 1…
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Liverpool - Sevilla
Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló…
14:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap, 1006
18:00 NBA(ismétlés)NBA, playoff, 1074
21:00 UFC(ismétlés)Jimmie Rivera - Marlon Moraes
UFC Fight Night, Utica, 1017