CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:15 Darts(ismétlés) (3. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
10:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 12. forduló, összefoglaló
12:15 Darts(ismétlés) (3. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportmérkőzés
17:45 Erős emberek(ismétlés)HSMA Kamionhúzó és Masters ob, 2018
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magdeburg - Göppingen
Bundesliga, 15. forduló
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Franciaország - Oroszország
Női Eb, csoportmérkőzés
22:45 Kézilabda2 (6)Wacker Thun - Dinamo Bucuresti
BL, férfiak, csoportmérkőzés…
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)BATE Boriszov - MOL Vidi FC
Európa-liga, csoportkör, 5. forduló
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 5. forduló
06:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
10:00 Erős emberek(ismétlés)IMWF bothúzó abszolút Európa-bajnokság
12:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Barisz - Avtomobiliszt
KHL, alapszakasz
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Norvégia - Németország
Női Eb, csoportmérkőzés
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Spanyolország - Horvátország
Női Eb, csoportmérkőzés
20:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Ademar León - Elverum
BL, férfiak, csoportmérkőzés
21:45 UFCThe Ultimate Fighter, döntő, Las Vegas, mai
00:45 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Jedrzejczyk - Andrade
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Freiburg
Bundesliga, 13. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hoffenheim - Schalke
Bundesliga, 13. forduló
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 13. forduló
12:30 UFCJunior dos Santos - Tai Tuivasa
UFC Fight Night, Adelaide…
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)RB Leipzig - Mönchengladbach
Bundesliga, 13. forduló
19:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Detroit Lions - Los Angeles Rams
Alapszakasz, 13. játéknap
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)New England Patriots - Minnesota Vikings
Alapszakasz, 13…
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Pittsburgh Steelers - Los Angeles Chargers
Alapszakasz, 13…
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Szlovénia - Franciaország
Női Eb, csoportmérkőzés
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Montpellier
BL, férfiak, csoportmérkőzés
12:45 NFL(ismétlés)3 (9)New England Patriots - Minnesota Vikings
Alapszakasz, 13…
16:15 Kézilabda2 (6)Oroszország - Montenegró
Női Eb, csoportmérkőzés, új
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Németország - Románia
Női Eb, csoportmérkőzés
21:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Hollandia - Spanyolország
Női Eb, csoportmérkőzés
22:45 NFL(ismétlés)3 (9)Pittsburgh Steelers - Los Angeles Chargers
Alapszakasz, 13…
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Philadelphia Eagles - Washington Redskins
Alapszakasz, 13…
09:30 Erős emberek(ismétlés)IMWF bothúzó abszolút Európa-bajnokság
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Németország - Románia
Női Eb, csoportmérkőzés
13:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Spanyolország - Hollandia
Női Eb, csoportmérkőzés
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 13. forduló, összefoglaló
17:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1013
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Svédország - Lengyelország
Női Eb, csoportmérkőzés
21:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Franciaország - Montenegró
Női Eb, csoportmérkőzés
22:45 NFL(ismétlés)3 (9)Philadelphia Eagles - Washington Redskins
Alapszakasz, 13…