CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
03:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt - Köbenhavn
BL, nők, középdöntő
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti
BL, nők, középdöntő
12:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - VfB Stuttgart
Bundesliga, 19. forduló
15:00 NBA(ismétlés)Los Angeles Clippers - Sacramento Kings
NBA, alapszakasz
18:00 NFL(ismétlés)3 (9)Pro Bowl
21:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti
BL, nők, középdöntő
23:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Best of Anthony Joshua, 1050
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Hannover
Bundesliga, 19. forduló
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - VfB Stuttgart
Bundesliga, 19. forduló
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 19. forduló, összefoglaló
19:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1019
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Benfica - Boavista
portugál bajnokság, 19. forduló
22:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Amir Khan - Samuel Vargas
Profi gála, Birmingham, 1012
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Milan - Napoli
Olasz Kupa, negyeddöntő
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti
BL, nők, középdöntő
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Milan - Napoli
Olasz Kupa, negyeddöntő
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti
BL, nők, középdöntő
16:00 Snooker(ismétlés)7 (2)IV. Magyar Snookergála
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Setúbal - Sporting
portugál bajnokság, 19. forduló
22:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)FC Porto - Belenenses
portugál bajnokság, 19. forduló
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Fiorentina - Roma
Olasz Kupa, negyeddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Atalanta - Juventus
Olasz Kupa, negyeddöntő
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti
BL, nők, középdöntő
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Fiorentina - Roma
Olasz Kupa, negyeddöntő
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Atalanta - Juventus
Olasz Kupa, negyeddöntő
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 19. forduló, összefoglaló
17:30 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Derrick Lewis
UFC 230, New York
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Union Berlin - 1. FC Köln
2. Bundesliga, 18. forduló
22:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hannover - RB Leipzig
Bundesliga, 20. forduló
03:00 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Derrick Lewis
UFC 230, New York
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 19. forduló, összefoglaló
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Németország - Bundesliga-válogatott
All-Star-mérkőzés, Stuttgart
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Dortmund
Bundesliga, 20. forduló
17:30 UFCUnleashed: 2018 feltörekvő csillagai, új
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Schalke - Mönchengladbach
Bundesliga, 20. forduló
20:30 Labdarúgás6,4 (13)Leverkusen - Bayern München
Bundesliga, 20. forduló, mai
22:30 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
01:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event
02:00 UFC(élő) (premier)Raphael Assuncao - Marlon Moraes
UFC Fight Night, Fortaleza…
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
13:00 NBA(ismétlés)Detroit Pistons - Los Angeles Clippers
NBA, alapszakasz
15:30 UFCRaphael Assuncao - Marlon Moraes
UFC Fight Night, Fortaleza…
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Sporting - Benfica
portugál bajnokság, 20. forduló
20:30 NBABoston Celtics - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz, mai
23:00 Labdarúgás6,4 (13)Guimaraes - FC Porto
portugál bajnokság, 20. forduló, mai