CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Flensburg
BL, férfiak, negyeddöntő, visszavágó
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje
BL, férfiak, negyeddöntő…
12:00 Póker(ismétlés) (17. rész)World Poker Tour Season XVI
13:00 Póker(ismétlés) (18. rész)World Poker Tour Season XVI
14:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1035
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, idényösszefoglaló
16:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
19:00 UFC(élő) (premier)Alexander Gustafsson - Anthony Smith
UFC Fight Night, Stockholm
22:00 Golf(élő) (premier)3. nap, The Memorial, Dublin, Ohio
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vive Kielce
BL, férfiak, Final Four, 1…
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Barcelona - Vardar Szkopje
BL, férfiak, Final Four, 2. elődöntő
06:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak, Final Four, 1. elődöntő
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, idényösszefoglaló
14:30 Labdarúgás6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
új
15:30 UFC(ismétlés)Alexander Gustafsson - Anthony Smith
UFC Fight Night, Stockholm
18:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Franciaország - Bolívia
Felkészülési mérkőzés
23:00 Golf(élő) (premier)4. nap, The Memorial, Dublin, Ohio
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak Final Four, döntő
03:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak, Final Four, a 3. helyért
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, idényösszefoglaló
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak Final Four, döntő
13:00 UFC(ismétlés)Alexander Gustafsson - Anthony Smith
UFC Fight Night, Stockholm
16:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, idényösszefoglaló
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
18:30 NBA(ismétlés)NBA, playoff
21:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak Final Four, döntő
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak, Final Four, a 3. helyért
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
08:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, döntő, London
12:00 Póker(ismétlés) (17. rész)World Poker Tour Season XVI
13:00 Póker(ismétlés) (18. rész)World Poker Tour Season XVI
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak, Final Four, a 3. helyért
16:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak Final Four, döntő
20:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hollandia - Németország
Nemzetek Ligája, Amszterdam
22:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Anglia
Nemzetek Ligája, Sevilla
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, döntő, Baki
03:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
06:30 Póker(ismétlés) (18. rész)World Poker Tour Season XVI
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Anglia
Nemzetek Ligája, Sevilla
12:15 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
13:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak Final Four, döntő
19:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA erős ember egyéni OB - Győr
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Portugália - Svájc
Nemzetek Ligája, 1. elődöntő, Porto
02:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, döntő, London
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Portugália - Svájc
Nemzetek Ligája, 1. elődöntő, Porto
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak Final Four, döntő
15:00 NBA(ismétlés)NBA, playoff
18:00 UFCThe Countdown: a UFC 238 elé, új
19:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 1. nap
23:00 Golf(élő) (premier)1. nap, RBC Canadian Open, Hamilton
01:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hollandia - Anglia
Nemzetek Ligája, 2. elődöntő, Guimaraes
03:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Portugália - Svájc
Nemzetek Ligája, 1. elődöntő, Porto
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hollandia - Anglia
Nemzetek Ligája, 2. elődöntő, Guimaraes
13:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 1. nap
17:00 Póker(19. rész)World Poker Tour Season XVI, új
19:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 2. nap
23:00 Golf(élő) (premier)2. nap, RBC Canadian Open, Hamilton