CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:45 Golf3. nap, RBC Canadian Open, Hamilton, mai
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Törökország - Franciaország
Eb-selejtező, Konya
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
09:00 Labdarúgás6,4 (13)Izland - Albánia
Eb-selejtező, Reykjavík, új
11:00 Labdarúgás6,4 (13)Észtország - Észak-Írország
Eb-selejtező, Tallinn, új
13:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap
17:00 Kézilabda2 (6)Bergischer HC - Flensburg
Bundesliga, 34. forduló, mai
19:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap
23:00 Golf(élő) (premier)4. nap, RBC Canadian Open, Hamilton
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Guimaraes
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, döntő, Porto
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, döntő, Porto
11:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 1. nap
13:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 1. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 1. nap
17:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 1. nap
19:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Lengyelország - Izrael
Eb-selejtező, Varsó
23:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Svédország
Eb-selejtező, Madrid
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Törökország - Franciaország
Eb-selejtező, Konya
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
11:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 2. nap
13:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 2. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 2. nap
17:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 2. nap
19:30 Erős emberek(ismétlés)HSMA erős ember egyéni OB - Győr
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Németország - Észtország
Eb-selejtező, Mainz
22:45 NBA(ismétlés)Toronto Raptors - Golden State Warriors
NBA, playoff
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Bosznia-Hercegovina
Eb-selejtező, Torino
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
10:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA erős ember egyéni OB - Győr
11:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 3. nap
13:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 3. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 3. nap
17:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP250-es torna, Stuttgart, 3. nap
20:00 NBA(ismétlés)Toronto Raptors - Golden State Warriors
NBA, playoff
23:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Szlovákia - Magyarország
Eb-selejtező, Vágsellye
01:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Svédország
Eb-selejtező, Madrid
10:00 Póker(ismétlés) (19. rész)World Poker Tour Season XVI
11:00 Tenisz(élő) (premier)1. nyolcaddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 4. nap
13:00 Tenisz(élő) (premier)2. nyolcaddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 4. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)3. nyolcaddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 4. nap
17:30 Tenisz(élő) (premier)4. nyolcaddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 4. nap
20:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Szlovákia - Magyarország
Eb-selejtező, Vágsellye
22:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kezdődik a Copa América!
23:00 UFC(ismétlés)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
02:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kezdődik a Copa América!
11:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 5. nap
13:00 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 5. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 5. nap
17:30 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 5. nap
19:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kezdődik a Copa América!
20:30 NBA(ismétlés)Golden State Warriors - Toronto Raptors
NBA, playoff
23:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
01:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap
06:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Bolívia
Copa América, csoportmérkőzés
13:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 6. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP250-es torna, Stuttgart, 6. nap
17:00 Póker(20. rész)World Poker Tour Season XVI, új
18:00 Műúszás(élő) (premier)vegyes páros és csapat szabadprogram, Világkupa, szuperdöntő
19:00 UFC(ismétlés)Henry Cejudo - Marlon Moraes
UFC 238, Chicago
22:00 Póker(ismétlés) (19. rész)World Poker Tour Season XVI
23:00 Póker(ismétlés) (20. rész)World Poker Tour Season XVI