CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Katar
Copa América, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Argentína - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
10:00 Póker(ismétlés) (20. rész)World Poker Tour Season XVI
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uruguay - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
13:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP500-as torna, London, 5. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP500-as torna, London, 5. nap
17:00 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP500-as torna, London, 5. nap
18:45 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP500-as torna, London, 5. nap
21:30 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Conor Benn - Jussi Koivula
Profi gála, Bethnal Green
00:30 Golf2. nap, Travellers Championship, Cromwell, mai
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uruguay - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
06:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 3. forduló - Vodice
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Egyiptom - Zimbabwe
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
14:30 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP500-as torna, London, 6. nap
16:30 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP500-as torna, London, 6. nap
18:30 Tenisz2. elődöntő, ATP500-as torna, Halle, 6. nap, mai
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bolívia - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
23:00 Golf(élő) (premier)3. nap, Travellers Championship, Cromwell
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kongói DK - Uganda
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nigéria - Burundi
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
05:00 Póker(ismétlés) (21. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Peru - Brazília
Copa América, csoportmérkőzés
12:00 MűúszásVilágkupa, szuperdöntő, összefoglaló, új
13:00 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, Halle, 7. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, London, 7. nap
18:00 UFCUFC Fight Night, Greenville, mai
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kolumbia - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
23:00 Golf(élő) (premier)4. nap, Travellers Championship, Cromwell
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Marokkó - Namíbia
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Szenegál - Tanzánia
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Katar - Argentína
Copa América, csoportmérkőzés
15:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Várpalota
17:45 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Greenville
20:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Elefántcsontpart - Dél-Afrika
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Tunézia - Angola
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
01:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Ecuador - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Elefántcsontpart - Dél-Afrika
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Tunézia - Angola
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ecuador - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Uruguay
Copa América, csoportmérkőzés
20:00 Biliárd(élő) (premier) (2. rész)1. nap, World Cup of Pool, Leicester
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kamerun - Bissau-Guinea
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Tunézia - Angola
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Uruguay
Copa América, csoportmérkőzés
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kamerun - Bissau-Guinea
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Bolívia
Copa América, csoportmérkőzés
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Peru - Brazília
Copa América, csoportmérkőzés
20:00 Biliárd(élő) (premier) (2. rész)2. nap, World Cup of Pool, Leicester
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, nők, Final Four, döntő
03:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, férfiak Final Four, döntő
06:00 Tenisz(ismétlés)ATP500-as torna, Halle, összefoglaló
10:30 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Antalya
12:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Antalya
14:30 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP250-es torna, Antalya
16:30 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP250-es torna, Antalya
19:00 Póker(ismétlés) (21. rész)World Poker Tour Season XVI
20:00 Biliárd(élő) (premier) (2. rész)3. nap, World Cup of Pool, Leicester