CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Madagaszkár - Nigéria
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uganda - Egyiptom
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
06:30 Lovassport(ismétlés) (2. rész)Western lovas magazin
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Venezuela - Argentína
Copa América, 2. negyeddöntő
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Chile
Copa América, 3. negyeddöntő
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uruguay - Peru
Copa América, 4. negyeddöntő
16:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)Csapatvilágbajnokság, 4. nap
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dél-Afrika - Marokkó
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kenya - Szenegál
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uganda - Egyiptom
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dél-Afrika - Marokkó
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kenya - Szenegál
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
14:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 3. forduló - Vodice
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Chile
Copa América, 3. negyeddöntő
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uruguay - Peru
Copa América, 4. negyeddöntő
19:00 Póker(ismétlés) (22. rész)World Poker Tour Season XVI
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo
Profi gála, Várpalota
22:30 Erős emberek(ismétlés)HSMA Strongman Crossover Challenge ob
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Benin - Kamerun
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Angola - Mali
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dél-Afrika - Marokkó
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
09:00 Póker(ismétlés) (21. rész)World Poker Tour Season XVI
10:00 Póker(ismétlés) (22. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Benin - Kamerun
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Angola - Mali
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Argentína
Copa América, 1. elődöntő
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Conor Benn - Jussi Koivula
Profi gála, Bethnal Green
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kenya - Szenegál
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Benin - Kamerun
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Angola - Mali
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, nők, Final Four, döntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Argentína
Copa América, 1. elődöntő
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Peru
Copa América, 2. elődöntő
17:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Liam Smith - Sam Eggington
Profi gála, Liverpool
20:30 Golf(élő) (premier)1. nap, 3M Open, Blaine
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uganda - Egyiptom
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Argentína
Copa América, 1. elődöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Peru
Copa América, 2. elődöntő
06:30 Erős emberek(ismétlés)HSMA Strongman Crossover Challenge ob
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 1. elődöntő
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 2. elődöntő
14:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 3. forduló - Vodice
15:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Strongman Crossover Challenge ob
16:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)1. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
21:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. nyolcaddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. nyolcaddöntő
10:00 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Golf2. nap, 3M Open, Blaine, új
14:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 3. nyolcaddöntő
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 4. nyolcaddöntő
23:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)2. nap, Grand Prix-verseny, Montreal
01:00 Póker(ismétlés) (22. rész)World Poker Tour Season XVI
02:00 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, a 3. helyért
12:00 Golf3. nap, 3M Open, Blaine, új
14:00 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 4. nyolcaddöntő
18:00 UFC(ismétlés)Jon Jones - Thiago Santos
UFC 239, Las Vegas
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 6. nyolcaddöntő
23:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)3. nap, Grand Prix-verseny, Montreal