CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Rennes
Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga nyolcaddöntő, visszavágó
összefoglaló
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Podravka Koprivnica
BL, nők, csoportmérkőzés
06:00 Lovassport(ismétlés) (2. rész)Western lovas magazin
09:00 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
11:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
18:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
20:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Napoli
Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefogl, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérk
23:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Férfi junior-vb, Spanyolország, nyolcaddöntő
01:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Napoli - Arsenal
Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
09:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
11:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 4. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 4. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 4. nap
18:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 4. nap
21:00 UFCCountdown: a UFC 240 elé, új
22:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Férfi junior-vb, Spanyolország, negyeddöntő
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Chelsea
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
03:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefogl, Európa-liga, elődöntő, 1. mérk
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
11:30 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 5. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 5. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 5. nap
18:00 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 5. nap
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfB Stuttgart - Hannover
Bundesliga 2, 1. forduló
23:30 UFC(ismétlés)Jon Jones - Thiago Santos
UFC 239, Las Vegas
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Eintracht Frankfurt
Európa-liga, elődöntő, visszavágó
04:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefogl, Európa-liga, elődöntő, visszavágó
06:30 UFC(ismétlés)Countdown: a UFC 240 elé
11:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP 250-es torna, Gstaad
13:15 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP 250-es torna, Gstaad
16:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
17:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)2. nap, Grand Prix-verseny, Zágráb
19:00 UFC(ismétlés)Countdown: a UFC 240 elé
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)8. nap, World Matchplay, Blackpool
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Arsenal
Európa-liga, döntő, Baki
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - KC - Herning-Ikast
EHF-kupa, nők, csoportkör
06:00 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
11:30 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP 250-es torna, Gstaad
14:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
17:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)3. nap, Grand Prix-verseny, Zágráb
21:00 UFC(ismétlés)Max Holloway - Frankie Edgar
UFC 240, Edmonton
01:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - KC - Sävehof
EHF-kupa, nők, csoportkör
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Arsenal
Európa-liga, döntő, Baki
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
16:15 Darts(ismétlés)8,8 (4)9. nap, World Matchplay, Blackpool
20:00 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Washington, 1. nap
22:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Washington, 1. nap
00:15 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Washington, 1. nap
02:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Washington, 1. nap
04:00 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
10:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)9. nap, World Matchplay, Blackpool
14:00 Tenisz(ismétlés)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Washington, 1. nap
16:00 Tenisz(ismétlés)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Washington, 1. nap
19:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
22:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Washington, 2. nap