CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)Porsche Szuperkupa . Mexico Mexikó 2. futam
03:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny Egyesült Királyság
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
06:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
07:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
07:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 2.nap
08:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 2.nap
11:00 ÍjászatVilágbajnokság, Mexico City
11:30 ÍjászatVilágbajnokság, Mexico City
12:05 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
12:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 2.nap
18:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
18:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)Porsche Szuperkupa . Mexico Mexikó 2. futam
20:05 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 2.nap
22:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
22:50 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
00:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 2.nap
01:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
05:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
05:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
06:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 2.nap
07:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 3.nap
08:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 3.nap
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
12:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 3.nap
17:05 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 1.futam Ausztria
17:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
18:00 Lovaglás. FEI Világkupa Verona Olaszország
20:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 3.nap
22:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)Porsche Szuperkupa . Mexico Mexikó 2. futam
23:40 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 4.nap
03:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
03:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
06:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 4.nap
07:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Negyeddöntő
08:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Negyeddöntő
11:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Negyeddöntő
11:35 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
12:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Negyeddöntő
16:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína 4.nap
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
18:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
20:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Negyeddöntő
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Negyeddöntő
04:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
05:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Negyeddöntő
07:00 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
12:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
15:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
16:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
16:30 Superbike(élő)Világbajnokság, Qatar Superpole
18:00 MűkorcsolyaGrand Prix Kína Kupa Férfi rövidprogram
19:00 Superbike(élő)Világbajnokság, Qatar Első futam
20:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
22:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Superpole
22:45 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
23:35 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
00:30 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Kína Kupa Női rövidprogram
01:00 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Kína Kupa Férfi rövidprogram
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
03:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
04:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
04:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Superpole
05:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
05:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
07:00 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
10:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
12:30 Snooker(élő)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
15:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
18:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
19:00 Superbike(élő)Világbajnokság, Qatar 2. futam
20:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
22:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
22:45 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar 2. futam
23:30 MűkorcsolyaGrand Prix Kína Kupa Férfi szabadprogram Kína
01:00 Lóverseny(élő)Breeders' Cup, Amerikai Egyesült Államok
02:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
03:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Superpole
04:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
04:45 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar 2. futam
05:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Elődöntő
07:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
07:45 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar 2. futam
08:30 Autóverseny(élő)8 (1)World Endurance bajnokság . Shanghai Kína
10:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
10:45 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar 2. futam
11:30 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Kína Kupa Férfi szabadprogram Kína
12:15 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Kína Kupa Női kűr
18:15 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság,Kína Döntő
20:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar 2. futam
21:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
23:05 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar Első futam
23:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Qatar 2. futam