CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
01:45 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
04:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
06:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
07:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
09:00 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
09:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
10:15 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
12:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
13:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
14:30 Kerékpár(élő)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
16:00 Síugrás(élő)Világkupa Willingen Németország HS 145
19:15 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago selejtező
20:00 Formula-e(élő)FIA Bajnokság, Santiago 4.forduló
21:15 Snooker(élő)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Elődöntő
23:40 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
00:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
01:45 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Elődöntő
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
04:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Elődöntő
06:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
07:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
09:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
10:00 Síugrás(élő)Világkupa Willingen Németország HS 145
12:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
15:00 Kerékpár(élő)Volta a la Comunitat Valenciana . 5. szakasz Spanyolország
16:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
19:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Döntő
19:45 Snooker(élő)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Döntő
23:35 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
00:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
01:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
06:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
07:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
11:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
17:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:30 Lovaglás. FEI Világkupa Bordeaux Franciaország
21:00 KerékpárTour of Dubai Nemzeti körverseny . 1. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
00:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Dubai Nemzeti körverseny . 2. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
01:00 Curling(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Kanada - Norvégia Vegyes páros…
03:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
05:00 Curling(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Kanada - Norvégia Vegyes páros…
06:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
08:15 Curling(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Kanada - Norvégia Vegyes páros…
10:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
12:00 Síugrás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfi HS106 selejtező
13:15 Síugrás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…
14:30 Curling7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Finnország - Svájc Vegyes…
15:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
16:30 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…
18:00 KerékpárTour of Dubai Nemzeti körverseny . 3. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
20:45 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…
22:45 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…
00:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Dubai Nemzeti körverseny . 3. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
02:00 Műkorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Csapat férfi rövidprogram…
03:00 Műkorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Csapat férfi rövidprogram…
03:30 Műkorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Csapat páros rövidprogram…
05:30 Curling(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Svájc - Norvégia Vegyes páros…
07:30 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női mogul selejtező
09:00 Műkorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Csapat férfi rövidprogram…
10:00 Műkorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Csapat páros rövidprogram…
11:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
14:00 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női mogul selejtező
14:30 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi Mogul selejtező
15:00 Műkorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Csapat férfi rövidprogram…
15:45 Műkorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Csapat páros rövidprogram…
18:00 KerékpárTour of Dubai Nemzeti körverseny . 4. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
20:40 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi Mogul selejtező
23:00 Műkorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Csapat férfi rövidprogram…