CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
05:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
08:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
11:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
14:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
17:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
21:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
23:35 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
05:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
08:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
10:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
11:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
12:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
14:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
15:45 LovaglásGlobal Champions Tour, Doha
19:15 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
21:00 RögbiŐszi tesztmérkőzés
23:35 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
03:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
05:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
06:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
09:30 RögbiŐszi tesztmérkőzés
10:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
11:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
12:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
14:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
15:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
17:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
18:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
19:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
21:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
23:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
00:15 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
01:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open 3. nap
05:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 1. nap
07:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open 3. nap
09:00 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Szezon áttekintés
10:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 1. nap
12:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open 3. nap
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open 4. nap
18:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
20:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open 4. nap