Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 1 heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 17. hétfő
.
?
december 18. kedd
.
?
december 19. szerda
.
?
december 20. csütörtök
.
?
december 21. péntek
.
?
december 22. szombat
.
?
december 23. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
nov.
23
K
nov.
24
SZE
nov.
25
CS
nov.
26
P
nov.
27
SZO
nov.
28
V
nov.
29
H
nov.
30
K
dec.
1
SZE
dec.
2
CS
dec.
3
P
dec.
4
SZO
dec.
5
V
dec.
6
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 1
2018. december 17. hétfő
00:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
01:30 KerékpárLondon 3. nap
03:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
04:30 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
05:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
07:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
07:45 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
08:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
10:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
12:00 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
12:30 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
13:00 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)UEFA Europa Liga, sorsolás
13:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
15:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
17:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
17:30 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
18:00 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
20:00 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:05 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
20:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
21:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
22:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
23:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:30 SportokWatts
23:45 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
Eurosport 1
2018. december 18. kedd
01:30 AsztaliteniszKorea
03:00 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
04:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
04:45 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
05:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
07:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
08:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
09:00 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
10:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
10:45 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
11:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
13:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
15:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
15:45 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
16:30 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
18:00 LovaglásGlobal Champions Tour, Prága
19:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
19:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:05 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
21:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
22:00 Autóverseny8 (1)WTCR, Season Review
23:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
23:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek

Danielle Steel
Tudok még szeretni!
22% kedvezmény!1 490 Ft helyett: 1 162 Ft
Eurosport 1
2018. december 19. szerda
00:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
01:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
01:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
02:15 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
03:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
05:00 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
06:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
06:45 SportokWatts
07:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
08:30 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
09:30 Autóverseny8 (1)WTCR, Season Review
10:30 SportokWatts
11:00 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
12:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
12:45 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
13:30 SportokWatts
14:00 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
15:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
16:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
17:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
18:30 SportokWatts
18:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:05 SportokWatts top 10
19:35 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
20:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
22:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
23:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:35 SportokWatts top 10
Eurosport 1
2018. december 20. csütörtök
00:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
00:45 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
01:30 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
02:30 SportokWatts top 10
03:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
04:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
05:00 SportokWatts
05:30 SportokWatts top 10
06:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
07:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
08:00 SportokWatts top 10
08:30 SportokWatts top 10
08:45 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
09:45 Alpesi síVilágkupa Saalbach Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
11:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
12:00 Alpesi síVilágkupa Saalbach Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
12:45 Alpesi síVilágkupa Saalbach Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
14:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
15:00 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
15:45 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
16:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
17:15 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
18:45 Olimpiai játékokHome of the olympics
19:45 SportokWatts top 10
19:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:00 LovaglásDíjlovagló Világkupa, London
21:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
22:00 SportokWatts top 10
22:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
23:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:35 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint

Rio 2. DVD12% kedvezmény!2 490 Ft helyett: 2 190 Ft
Eurosport 1
2018. december 21. péntek
00:30 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
01:30 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Döntő
03:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
04:00 SportokWatts top 10
04:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
05:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
06:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
07:30 SportokWatts top 10
08:00 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
08:30 Autóverseny8 (1)WTCR, Season Review
09:30 Alpesi síVilágkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
10:15 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
11:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
12:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
13:15 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
14:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
15:15 Olimpiai játékokHome of the olympics
16:15 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
17:15 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
18:45 SportokWatts top 10
19:00 Cselgáncs6 (2)Mesterek Tornája, Kína
19:30 SportokWatts top 10
19:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
20:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
21:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
22:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
22:45 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
23:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
Eurosport 1
2018. december 22. szombat
00:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
01:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
01:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
02:30 Cselgáncs6 (2)Mesterek Tornája, Kína
03:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
03:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
04:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
05:00 SportokWatts top 10
05:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
06:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
06:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
07:30 SportokWatts
08:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
08:30 SportokWatts top 10
09:00 Cselgáncs6 (2)Mesterek Tornája, Kína
09:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
10:15 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
11:30 SportokWatts top 10
11:45 Északi összetettVilágkupa, Ramsau HS 98
13:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
14:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
15:45 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi műlesiklás 1. futam Olaszország
16:45 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
17:45 Északi összetettVilágkupa, Ramsau Ffi 10km
18:15 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi műlesiklás 1. futam Olaszország
18:30 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
19:45 SportokWatts top 10
19:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
20:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
21:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
21:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
22:00 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
22:30 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Innichen Ski Cross
23:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny

Wanted Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
Eurosport 1
2018. december 23. vasárnap
00:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
00:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
01:00 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
01:30 Északi összetettVilágkupa, Ramsau Ffi 10km
02:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
02:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
03:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Innichen Ski Cross
04:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
04:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
05:00 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi műlesiklás 1. futam Olaszország
05:30 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
06:00 Északi összetettVilágkupa, Ramsau Ffi 10km
06:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
07:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
07:30 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
08:00 Alpesi síVilágkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
08:30 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
09:15 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
09:45 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
10:15 Északi összetettVilágkupa, Ramsau HS 96
11:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
12:30 Északi összetettVilágkupa, Ramsau Sprint csapatverseny
13:00 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
13:45 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:15 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:15 Északi összetettVilágkupa, Ramsau HS 96
16:00 Északi összetettVilágkupa, Ramsau Sprint csapatverseny
16:30 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Innichen Ski Cross
17:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
18:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
18:30 Északi összetettVilágkupa, Ramsau HS 96
19:15 Északi összetettVilágkupa, Ramsau Sprint csapatverseny
19:45 SportokWatts top 10
19:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
20:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
21:00 Északi összetettVilágkupa, Ramsau HS 96
21:45 Északi összetettVilágkupa, Ramsau Sprint csapatverseny
22:15 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Innichen Ski Cross
23:00 Alpesi síVilágkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
23:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:30 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
A kis herceg - Olvasmánynapló - Miért éppen ezt olvassam?A sorozat újabb kötete Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg című kötelező olvasmányának minél teljesebb körű feldolgozásához nyújt segítséget feladataival…