CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
04:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
10:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
11:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
13:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
14:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
16:15 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
17:15 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
20:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
20:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
21:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
22:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
22:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
23:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
03:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
06:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
10:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
14:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
15:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi műlesiklás 1. futam Olaszország
16:45 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi műlesiklás 1. futam Olaszország
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
20:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
20:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
21:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
22:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
23:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
00:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
02:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
02:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
04:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi műlesiklás 1. futam Olaszország
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
06:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
07:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
09:15 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
09:45 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
11:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
13:45 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:15 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
17:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
18:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
20:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
20:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
23:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország
23:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny