CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
00:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
01:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
04:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
06:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
08:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
09:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
10:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
11:45 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
13:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
17:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
19:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
23:05 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
00:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
03:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
04:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
07:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:35 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
09:55 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
18:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
18:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
23:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
00:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
01:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
03:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
04:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
06:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
09:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
11:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
15:45 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
18:45 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
19:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Negyeddöntő
23:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
01:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
01:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Negyeddöntő
03:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
04:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Negyeddöntő
06:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
08:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
09:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női szlalom 1.futam Szlovénia
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
14:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie Nők - 7,5km sprint
15:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie Nők - 7,5km sprint
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
19:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Elődöntő
23:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
01:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Elődöntő
03:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
04:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Elődöntő
06:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
10:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 1.futam…
13:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam…
14:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
15:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
18:15 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
19:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam…
19:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
23:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
00:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
03:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
04:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
06:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
07:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
07:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
08:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
10:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
11:45 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
14:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
15:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
18:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
19:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, 1. nap
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
01:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, 1. nap
03:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
03:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
04:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, 1. nap
06:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
08:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
08:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
10:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás edzés
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
14:00 Snooker7 (2)World Grand Prix, 2. nap
18:05 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
19:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, 2. nap