Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 1 heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
január 30. szerda
.
?
január 31. csütörtök
.
?
február 1. péntek
.
?
február 2. szombat
.
?
február 3. vasárnap
.
?
február 4. hétfő
.
?
február 5. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
H
nov.
2
K
nov.
3
SZE
nov.
4
CS
nov.
5
P
nov.
6
SZO
nov.
7
V
nov.
8
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 1
2019. január 30. szerda
00:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
00:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
01:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
04:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
05:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
05:30 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
06:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
08:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
08:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
09:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
10:35 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
11:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
11:45 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
12:45 Kerékpár3. szakasz
13:45 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 1. nap
17:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:00 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:05 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
19:45 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 1. nap
22:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:00 Vívás
23:05 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
Eurosport 1
2019. január 31. csütörtök
00:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
00:45 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 1. nap
03:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
03:45 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
04:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 1. nap
06:30 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
07:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
07:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:35 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 1. nap
09:55 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 2. nap
13:00 Kerékpár4. szakasz
14:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:45 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 2. nap
18:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
18:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 2. nap
22:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
23:30 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria

Finy Petra
Bodzaszörp
22% kedvezmény!3 490 Ft helyett: 2 722 Ft
Eurosport 1
2019. február 1. péntek
00:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
01:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 2. nap
03:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
04:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
04:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin 2. nap
06:30 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
08:30 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
09:15 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
09:45 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
11:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
12:00 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
12:45 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
14:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
15:45 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
18:15 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
18:45 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
19:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Negyeddöntő
22:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
Eurosport 1
2019. február 2. szombat
00:00 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
00:30 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
01:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
01:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Negyeddöntő
03:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
04:00 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
04:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Negyeddöntő
06:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
07:30 Kerékpár5. szakasz
08:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
09:15 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
09:45 Alpesi síVilágkupa Maribor Női szlalom 1.futam Szlovénia
11:00 Alpesi síVilágkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
13:00 Alpesi síVilágkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
14:00 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie Nők - 7,5km sprint
15:00 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal Ffi 10km
15:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie Nők - 7,5km sprint
18:30 Alpesi síVilágkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
19:00 Alpesi síVilágkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
19:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Elődöntő
23:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225

Mary L. Trump
Túl sok és sosem elég
22% kedvezmény!4 475 Ft helyett: 3 490 Ft
Eurosport 1
2019. február 3. vasárnap
01:00 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal Ffi 10km
01:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Elődöntő
03:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
04:00 Alpesi síVilágkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
04:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Elődöntő
06:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
08:00 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal Ffi 10km
08:30 Kerékpár6. szakasz
09:30 Alpesi síVilágkupa Garmisch Partenkirchen Férfi lesiklás N Németország
10:15 Alpesi síVilágkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 1.futam…
11:30 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal Ffi 10km
12:00 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal HS 140
13:15 Alpesi síVilágkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam…
14:30 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
15:00 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal Ffi 10km
15:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
18:15 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
18:45 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal Ffi 10km
19:15 Alpesi síVilágkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam…
19:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Döntő
22:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
23:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
Eurosport 1
2019. február 4. hétfő
00:30 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:00 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Döntő
03:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
04:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Döntő
06:30 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
07:00 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
07:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
08:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
10:00 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Döntő
11:45 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
12:15 Alpesi síVilágbajnokság, Are Női lesiklás edzés
14:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
15:30 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Döntő
16:45 Asztalitenisz
17:30 Alpesi síVilágbajnokság, Are Női lesiklás edzés
18:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
19:25 Sportok
19:50 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker10 (1)World Grand Prix, 1. nap
23:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek

Edith Eva Eger
A döntés
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
Eurosport 1
2019. február 5. kedd
00:00 Alpesi síVilágbajnokság, Are Női lesiklás edzés
01:00 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
01:30 Snooker10 (1)World Grand Prix, 1. nap
03:00 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
03:30 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
04:00 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal Ffi 10km
04:30 Snooker10 (1)World Grand Prix, 1. nap
06:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
08:00 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
08:30 BiatlonJunior Világbajnokság, Brezno Osrblie
09:00 Északi összetettVilágkupa, Klingenthal Ffi 10km
09:30 Alpesi síVilágbajnokság, Are Női lesiklás edzés
10:15 Alpesi síVilágbajnokság, Are Férfi lesiklás edzés
12:00 Alpesi síVilágbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
14:00 Snooker10 (1)World Grand Prix, 2. nap
18:00 Gyeplabda
18:05 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
19:00 Alpesi síVilágbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
19:50 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:55 Snooker10 (1)World Grand Prix, 2. nap
23:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek