CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:45 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
01:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, negyeddöntő
04:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, negyeddöntő
08:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, negyeddöntő
10:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női szuperóriás-műlesiklás
10:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás edzés
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
14:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
16:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
17:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
17:45 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
19:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
19:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, Elődöntő
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
00:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
00:45 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
01:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, Elődöntő
03:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
04:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, Elődöntő
06:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
08:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, Elődöntő
10:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
10:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
14:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz
16:15 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:20 SzánkóVilágkupa, Oberhof Kettes 2.futam
18:45 SzánkóVilágkupa, Oberhof Férfi második futam
19:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
20:15 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi váltó
22:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
22:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női váltó
00:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
00:45 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz
01:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, Elődöntő
03:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
04:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, Elődöntő
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
07:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
08:30 SzánkóVilágkupa, Oberhof Férfi második futam
09:00 SzánkóVilágkupa, Oberhof Nők
10:00 SzánkóVilágkupa, Oberhof Kettes 2.futam
10:30 SzánkóVilágkupa, Oberhof Női második futam
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
14:00 SzánkóVilágkupa, Oberhof Női második futam
14:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 5. szakasz
16:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
18:45 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
19:50 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
20:45 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
21:45 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Snooker7 (2)World Grand Prix, Döntő
01:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
02:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
03:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
04:30 Snooker7 (2)World Grand Prix, Döntő
06:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
08:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
09:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
10:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció lesiklás
12:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
13:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
13:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
14:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
15:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
00:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
01:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
02:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
02:30 SzánkóVilágkupa, Oberhof Női második futam
03:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
04:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
07:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
08:00 SzánkóVilágkupa, Oberhof Női második futam
08:30 VívásGrand Prix Sorozat, Torino
09:35 LovaglásFEI Világkupa, Bordeaux Díjugratás
11:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
13:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
14:15 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:45 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:20 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
15:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
18:30 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
00:05 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
00:35 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
01:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
01:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
02:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
04:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
08:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
08:35 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
09:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
11:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
19:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
00:20 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
02:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
04:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
06:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
09:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 3. nap
11:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 4. nap
13:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női óriás-műlesiklás 1.futam
15:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
16:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női óriás-műlesiklás 1.futam
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női óriás-műlesiklás 2.futam
19:00 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok Nők - 7,5km sprint
20:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 4. nap