CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:20 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szlalom 2.futam
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
03:00 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szlalom 2.futam
05:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
07:00 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
09:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
11:00 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
11:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
12:30 KerékpárCLASICA DE ALMERIA, Spanyolország
13:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
14:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
16:00 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
17:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
18:00 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
19:35 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szlalom 2.futam
20:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
22:00 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
23:00 SportokLaureus World Sports Awards Monaco
00:05 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
01:30 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
05:00 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
05:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szlalom 2.futam
07:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
08:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
09:00 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
11:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
13:00 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
14:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női szlalom 2.futam
15:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szlalom 2.futam
16:00 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
17:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
20:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
21:00 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
23:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
00:45 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
01:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
02:00 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
05:00 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
07:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
08:30 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
09:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
10:00 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
10:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
12:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld
13:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld
15:00 KerékpárTour of Andalúzia 1. szakasz
16:45 KerékpárTour of the Algarve 1. szakasz
18:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
20:00 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
21:00 KerékpárTour of Andalúzia 1. szakasz
22:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld
22:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld
23:00 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi lesiklás N
00:00 KerékpárTour of Andalúzia 1. szakasz
00:45 KerékpárTour of the Algarve 1. szakasz
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
03:00 SíugrásVilágkupa Willingen Svájc HS 145
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
05:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
06:30 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi lesiklás N
08:35 KerékpárTour of Andalúzia 1. szakasz
09:30 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
10:35 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi lesiklás N
11:15 Biatlon7 (2)Világkupa Amerikai Egyesült Államok
11:45 SífutásVilágbajnokság, Seefeld
13:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld
13:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld
14:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
16:15 KerékpárTour of the Algarve 1. szakasz
16:45 KerékpárTour of the Algarve 2. szakasz
18:15 KerékpárTour of Andalúzia 2. szakasz
19:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
19:45 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 1. nap
00:05 KerékpárTour of Andalúzia 2. szakasz
00:45 KerékpárTour of the Algarve 2. szakasz
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
02:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
03:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 1. nap
05:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
06:30 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 1. nap
08:30 KerékpárTour of Andalúzia 2. szakasz
09:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
11:45 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Bansko Ffi kombináció műlesiklás Bulgária
14:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 férfi selejtező
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Bansko Ffi kombináció műlesiklás Bulgária
17:45 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 férfi selejtező
19:45 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 2. nap
00:05 KerékpárTour of Andalúzia 3. szakasz
00:45 KerékpárTour of the Algarve 3. szakasz
01:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 férfi selejtező
02:15 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Superpole
03:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 2. nap
04:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 férfi selejtező
04:30 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Superpole
05:00 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Első futam
07:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 2. nap
08:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
08:45 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Belorusz
10:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
10:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női Skiathlon
12:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi Skiathlon
14:15 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 Férfiak
16:45 SzánkóVilágkupa, Szocsi Kettes 2.futam
17:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női Skiathlon
18:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi Skiathlon
18:45 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 Férfiak
19:45 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 3. nap