CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:05 KerékpárTour of Andalúzia 2. szakasz
00:45 KerékpárTour of the Algarve 2. szakasz
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
02:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
03:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 1. nap
05:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
06:30 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 1. nap
08:30 KerékpárTour of Andalúzia 2. szakasz
09:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
11:45 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Bansko Ffi kombináció műlesiklás Bulgária
14:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 férfi selejtező
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Bansko Ffi kombináció műlesiklás Bulgária
17:45 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 férfi selejtező
19:45 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 2. nap
00:05 KerékpárTour of Andalúzia 3. szakasz
00:45 KerékpárTour of the Algarve 3. szakasz
01:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 férfi selejtező
02:15 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Superpole
03:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 2. nap
04:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 férfi selejtező
04:30 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Superpole
05:00 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Első futam
07:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 2. nap
08:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
08:45 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Belorusz
10:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Szabadstílusú sprint N
10:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női Skiathlon
12:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi Skiathlon
14:15 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 Férfiak
16:45 SzánkóVilágkupa, Szocsi Kettes 2.futam
17:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női Skiathlon
18:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi Skiathlon
18:45 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 Férfiak
19:45 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 3. nap
00:05 KerékpárNemzeti körverseny, Ománi körverseny
01:00 KerékpárTour of the Algarve 4. szakasz
01:30 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Első futam
04:00 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Első futam
05:00 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália 2. futam
06:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 Férfiak
07:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, 3. nap
08:45 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Belorusz
09:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 Férfiak
11:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Klasszikus csapat sprint N
14:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld Csapat - HS 130
16:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
17:15 SzánkóVilágkupa, Szocsi Férfi második futam
17:45 SzánkóVilágkupa, Szocsi Sprint
18:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld Csapat - HS 130
00:05 KerékpárTour of Andalúzia 5. szakasz
00:45 KerékpárTour of the Algarve 5. szakasz
03:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, Watford
05:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Klasszikus csapat sprint N
05:45 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld Csapat - HS 130
07:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, Watford
09:30 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália 2. futam
10:15 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld Csapat - HS 130
11:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Belorusz
14:00 KerékpárTour of Andalúzia 5. szakasz
14:45 KerékpárTour of the Algarve 5. szakasz
15:30 Snooker7 (2)SHOOT OUT, Watford
16:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld Csapat - HS 130
17:45 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Klasszikus csapat sprint N
19:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Belorusz
22:30 Snooker7 (2)SHOOT OUT, Watford
00:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld Csapat - HS 130
01:30 Snooker7 (2)SHOOT OUT, Watford
03:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld Csapat - HS 130
04:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Klasszikus csapat sprint N
05:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT, Watford
07:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld Csapat - HS 130
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi műlesiklás 1. futam
10:30 VívásGrand Prix Sorozat, Egyiptom
12:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Belorusz
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi műlesiklás 1. futam
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi szlalom 2.futam
14:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Klasszikus csapat sprint N
14:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 10km klasszikus
16:15 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
19:05 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 10km klasszikus
20:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
22:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 10km klasszikus
23:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi szlalom 2.futam
01:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
04:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi szlalom 2.futam
06:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 10km klasszikus
07:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
08:35 Alpesi sí7,5 (2)Junior Világbajnokság, Olaszország Férfi szlalom 2.futam
10:05 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
11:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 10km klasszikus
12:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
13:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 10km klasszikus
13:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi15km klasszikus
15:45 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109 Nők
18:35 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 Férfiak
20:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109 Nők
21:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi15km klasszikus
22:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109 Nők
23:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi15km klasszikus
01:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi15km klasszikus
01:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109 Nők
02:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi15km klasszikus
04:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109 Nők
05:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi15km klasszikus
06:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109 Nők
07:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Belorusz
08:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Belorusz
08:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi15km klasszikus
10:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi15km klasszikus
12:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 4x5km
16:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
18:30 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 2. nap
21:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
23:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 4x5km