CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:05 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
01:30 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 2. nap
04:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 4x5km
06:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
08:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 4x5km
10:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
10:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi lesiklás N Norvégia
12:45 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Men 4x10km Final
15:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109
18:30 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 3. nap
23:15 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Men 4x10km Final
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109
01:30 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 3. nap
04:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109
06:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Men 4x10km Final
07:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109
08:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Szocsi Női lesiklás Oroszország
10:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Men 4x10km Final
12:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 30km-es tömegrajtos verseny
15:45 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
18:00 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 4. nap
20:20 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 2. nap
23:00 LovaglásGlobal Champions Tour, Doha
00:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
01:30 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 4. nap
04:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
07:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Női 30km-es tömegrajtos verseny
08:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Szocsi Női szuperóriás-műlesiklás Oroszország
10:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
12:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
18:45 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
22:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Szocsi Női szuperóriás-műlesiklás Oroszország
22:40 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
23:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
01:30 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 5. nap
03:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
05:30 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 5. nap
09:30 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
11:45 SífutásUniversiade, Nők 5km szabadstílusú ültözéses verseny
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Női kombináció műlesiklás
14:00 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 5. nap
15:30 KerékpárUAE TOUR Egyesült Arab Emirátusok
16:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
18:00 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
19:00 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
23:35 KerékpárPÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 5. nap
01:00 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf
01:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
05:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
08:30 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
10:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
12:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
13:30 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf
14:00 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
17:35 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
23:40 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
09:00 Biatlon7 (2)Universiade, Nők - 7,5km sprint
09:45 SífutásUniversiade, Szabadstílusú sprint N
10:45 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf
12:35 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
13:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 3. nap
17:30 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
23:40 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
01:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Női óriás-műlesiklás 2.futam
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Női óriás-műlesiklás 2.futam
16:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
18:45 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
23:35 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund