CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Formula-eFIA Bajnokság, Párizs Előzetes
01:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 6. nap
03:00 Formula-eFIA Bajnokság, Párizs Előzetes
04:30 KerékpárTour of the Alps 4. szakasz
06:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 6. nap
09:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Croatia 3. szakasz
10:00 KerékpárTour of the Alps 4. szakasz
11:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 7. nap
14:00 KerékpárTour of the Alps 5. szakasz
15:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 7. nap
18:30 KerékpárTour of the Alps 5. szakasz
19:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 7. nap
23:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 7. nap
23:30 KerékpárTour of the Alps 5. szakasz
01:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 7. nap
03:30 Formula-eFIA Bajnokság, Párizs Előzetes
04:30 KerékpárTour of the Alps 5. szakasz
06:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 7. nap
08:30 LovaglásLongines masters of new york
10:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Croatia 4. szakasz
10:30 KerékpárTour of the Alps 5. szakasz
11:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 8. nap
14:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 8. nap
16:00 Formula-eFIA Bajnokság, Párizs 8. forduló
17:15 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 8. nap
18:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 8. nap
19:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 8. nap
23:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 8. nap
23:30 Formula-eFIA Bajnokság, Párizs 8. forduló
01:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 10. nap
04:30 Formula-eFIA Bajnokság, Párizs 8. forduló
06:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield 10. nap
09:00 VívásGrand Prix Sorozat, Szöul
10:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Croatia
11:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
14:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
15:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
18:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
19:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
23:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
23:30 Formula-eFIA Bajnokság, Párizs Áttekintés
01:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
03:00 KerékpárRomandiai körverseny Prológ
04:00 Formula-eFIA Bajnokság, Párizs Áttekintés
05:00 KerékpárRomandiai körverseny Prológ
06:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
08:35 KerékpárRomandiai körverseny Prológ
09:45 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
11:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
14:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
15:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
18:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
19:30 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
23:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő
23:35 KerékpárRomandiai körverseny 1. szakasz