CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
05:00 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
07:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
11:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
12:30 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
17:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
19:30 GolfÖsszefoglaló
23:35 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
00:30 TriatlonOlimpiai kvalifikáció, Tokió
05:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
07:00 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
11:00 GolfÖsszefoglaló
12:00 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
13:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
17:00 KerékpárArctic Race of Norway 1. szakasz
18:15 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
23:35 TriatlonOlimpiai kvalifikáció, Tokió
00:30 TriatlonOlimpiai kvalifikáció, Tokió
03:00 KerékpárArctic Race of Norway 1. szakasz
05:30 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
07:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
08:30 KerékpárArctic Race of Norway 1. szakasz
11:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
12:30 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
17:00 KerékpárArctic Race of Norway 2. szakasz
18:15 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
19:00 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
23:35 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
01:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
03:00 KerékpárArctic Race of Norway 2. szakasz
05:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
07:00 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
08:30 KerékpárArctic Race of Norway 2. szakasz
11:30 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
12:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
17:00 KerékpárArctic Race of Norway 3. szakasz
18:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
23:30 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Cseh Köztársaság 1. nap
00:05 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
01:30 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
03:00 KerékpárArctic Race of Norway 3. szakasz
05:30 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
07:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
11:00 KerékpárArctic Race of Norway 3. szakasz
12:00 TriatlonOlimpiai kvalifikáció, Tokió
12:30 TriatlonOlimpiai kvalifikáció, Tokió Vegyes váltó
17:00 KerékpárArctic Race of Norway 4. szakasz
23:30 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Cseh Köztársaság Áttekintés
00:05 AtlétikaCsapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz 3. nap
01:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
03:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
05:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Férfi döntő
06:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Női döntő
08:30 TeniszGrand Slam Torna, US Open Férfi döntő
12:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Női döntő
14:45 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
15:45 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
16:55 TeniszGrand Slam Torna, US Open
19:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open
21:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open
23:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open
01:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open
05:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open
08:30 TeniszGrand Slam Torna, US Open
12:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Férfi döntő
15:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság
15:30 TeniszGrand Slam Torna, US Open
16:55 TeniszGrand Slam Torna, US Open
19:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open
21:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open
23:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open