CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:10 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
03:00 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
04:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
05:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
06:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
13:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
14:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
18:00 BirkózásVilágbajnokság, Kazakhstan
19:45 GolfÖsszefoglaló
21:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
22:05 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
01:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
03:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Női döntő
04:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
06:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
07:30 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
08:30 GolfÖsszefoglaló
09:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
10:45 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
11:45 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
12:45 BirkózásVilágbajnokság, Kazakhstan
17:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
18:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
19:05 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
22:30 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
23:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
00:30 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
03:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Férfi döntő
07:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Női döntő
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
09:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
10:30 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
11:35 TeniszGrand Slam Torna, US Open Férfi döntő
12:55 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
15:00 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
17:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
18:55 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
21:00 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
00:00 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Férfi döntő
08:30 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
09:50 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, Csoportmérkőzés
11:30 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, Csoportmérkőzés
11:45 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
12:55 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
16:30 BirkózásVilágbajnokság, Kazakhstan
17:00 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
18:55 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
21:00 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
00:00 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
05:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
06:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
07:00 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
09:35 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
10:35 BirkózásVilágbajnokság, Kazakhstan
11:10 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
11:55 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
14:00 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
16:00 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
18:00 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
21:30 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
00:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
04:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
05:30 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
06:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
11:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
12:45 TeniszLaver-kupa, Exhibition Tournament, 3. nap
14:40 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
18:00 TeniszLaver-kupa, Exhibition Tournament, Best Of
19:30 BirkózásVilágbajnokság, Kazakhstan
20:20 Snooker7 (2)China Championship 1. nap
22:05 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
23:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
01:30 Snooker7 (2)China Championship 1. nap
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
04:30 Snooker7 (2)China Championship 1. nap
09:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
10:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
11:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
13:45 TeniszExhibition Tournament, Best Of
14:45 KerékpárOszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
15:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Női időfutam
19:00 TeniszExhibition Tournament, Best Of
20:25 Snooker7 (2)China Championship 2. nap
22:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Női időfutam