CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Férfi döntő
08:30 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
09:50 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, Csoportmérkőzés
11:30 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, Csoportmérkőzés
11:45 TeniszExhibition Tournament, 1. nap
12:55 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
16:30 BirkózásVilágbajnokság, Kazakhstan
17:00 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
18:55 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
21:00 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
00:00 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
05:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
06:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
07:00 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
09:35 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
10:35 BirkózásVilágbajnokság, Kazakhstan
11:10 TeniszExhibition Tournament, 2. nap
11:55 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
14:00 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
16:00 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
18:00 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
21:30 TeniszExhibition Tournament, 3. nap
00:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
04:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
05:30 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
06:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
11:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
12:45 TeniszLaver-kupa, Exhibition Tournament, 3. nap
14:40 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
18:00 TeniszLaver-kupa, Exhibition Tournament, Best Of
19:30 BirkózásVilágbajnokság, Kazakhstan
20:20 Snooker7 (2)China Championship 1. nap
22:05 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
23:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
01:30 Snooker7 (2)China Championship 1. nap
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
04:30 Snooker7 (2)China Championship 1. nap
09:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam női junior
10:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior Időfutam
11:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
13:45 TeniszExhibition Tournament, Best Of
14:45 KerékpárOszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
15:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Női időfutam
19:00 TeniszExhibition Tournament, Best Of
20:25 Snooker7 (2)China Championship 2. nap
22:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Női időfutam
00:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
01:30 Snooker7 (2)China Championship 2. nap
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Női időfutam
04:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
06:25 Snooker7 (2)China Championship 2. nap
08:25 Snooker7 (2)China Championship 3. nap
11:30 Snooker7 (2)China Championship 3. nap
13:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Női időfutam
14:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
17:30 LovaglásIfjúsági Világbajnokság, Belgium
19:00 Snooker7 (2)China Championship 3. nap
20:10 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, negyeddöntő
20:25 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
21:15 GolfÖsszefoglaló
22:15 GolfÖsszefoglaló
22:30 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, negyeddöntő
00:05 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
01:30 Snooker7 (2)China Championship 3. nap
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
04:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
06:30 Snooker7 (2)China Championship 3. nap
08:25 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
11:30 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
13:10 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
16:50 TeniszExhibition Tournament, Best Of
17:50 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
19:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
20:15 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
22:35 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
23:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
01:30 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
04:30 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
06:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
09:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Junior nők
12:20 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
13:30 TeniszExhibition Tournament, Best Of
14:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Junior nők
15:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
20:20 Snooker7 (2)China Championship Negyeddöntő
22:20 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Junior nők
23:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak