CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Kanada
00:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Kanada
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 2. nap
05:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
06:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
08:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 2. nap
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
11:40 GolfÖsszefoglaló
13:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 2. nap
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
19:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
00:05 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
00:45 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
01:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
02:15 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
08:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
10:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
11:45 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
13:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 4. nap
18:00 GolfÖsszefoglaló
19:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 4. nap
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 4. nap
00:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
00:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai…
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai…
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 4. nap
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Kanada
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Kanada
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
08:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 4. nap
10:30 Biatlon7 (2)Világkupa Svédország
11:20 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
12:50 SnowboardFIS Világkupa, Montafon Snowboard Cross
14:15 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
15:40 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140 férfi selejtező
17:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
17:55 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
18:55 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
23:05 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140 férfi selejtező
00:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
00:45 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
04:00 SnowboardFIS Világkupa, Montafon Snowboard Cross
05:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Nők - 7,5km sprint
05:45 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
06:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai…
09:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
11:30 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
12:50 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
13:55 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
14:45 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
15:30 SífutásVilágkupa Davos Svájc Ffi és Női sprint
15:50 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
17:55 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
19:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
23:35 SnowboardFIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
00:30 SnowboardFIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
05:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
06:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
12:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
14:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
15:35 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
17:45 SífutásVilágkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
18:45 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
19:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
23:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
23:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
00:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
01:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
06:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
07:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
08:40 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
12:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
12:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
13:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Europa Liga, sorsolás
13:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
14:35 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
15:30 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
16:15 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
21:30 TeniszDIRIYAH TENNIS KUPA, Döntő