CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 SnowboardFIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
05:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
06:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
12:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
14:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
15:35 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
17:45 SífutásVilágkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
18:45 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
19:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
23:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
23:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
00:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
01:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
06:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
07:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
08:40 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
12:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
12:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
13:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Europa Liga, sorsolás
13:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
14:35 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
15:30 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
16:15 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
21:30 TeniszDIRIYAH TENNIS KUPA, Döntő
00:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
03:00 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
04:00 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
05:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
08:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
09:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
10:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
13:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
14:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
16:05 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
18:45 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
20:45 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
23:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
00:10 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
04:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
05:30 SnowboardFIS Világkupa, Montafon Snowboard Cross
06:35 SnowboardFIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
07:30 SnowboardFIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
10:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
12:20 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
16:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
17:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
19:10 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
20:05 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
21:00 GolfÖsszefoglaló
22:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
01:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
03:00 SnowboardFIS Világkupa, Montafon Snowboard Cross
04:05 SnowboardFIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
05:00 SnowboardFIS Világkupa, Cortina d'Ampezzo Parallel Slalom
07:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
09:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
10:05 SífutásVilágkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
12:00 GolfÖsszefoglaló
13:05 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria
14:05 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
15:35 SnowboardFIS Világkupa, Carezza Parallel Giant Slalom
18:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
19:35 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
20:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
21:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
22:05 SnowboardFIS Világkupa, Carezza Parallel Giant Slalom
00:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
01:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 1.futam Franciaország
06:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
07:30 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
08:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
09:30 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
11:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás…
13:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
14:05 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
15:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás…
16:45 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
17:55 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 140 férfi selejtező
19:20 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
20:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás…
21:15 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 140 férfi selejtező
01:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás…
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
06:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 140 férfi selejtező
07:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
08:35 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás…
10:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
11:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
13:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
14:50 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
15:40 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
19:20 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
20:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
20:40 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
22:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
23:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország