CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:50 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
09:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
11:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
15:05 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
18:05 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
19:30 Biatlon7 (2)Világkupa Németország
20:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország
20:30 SíugrásVilágkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
21:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
22:35 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
23:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
00:55 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
09:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
11:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
15:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
16:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
18:05 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
18:50 LovaglásFEI Világkupa, Lipcse Díjugratás
20:25 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
21:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
22:35 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
23:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 2. nap
00:55 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 3. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 3. nap
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 3. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 3. nap
09:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 3. nap
11:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 3. nap
15:00 Snooker7 (2)European Masters, 1 forduló
18:35 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 3. nap
19:55 Snooker7 (2)European Masters, 1 forduló
23:10 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 3. nap
00:55 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 4. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 4. nap
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 4. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 4. nap
09:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 4. nap
11:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 4. nap
15:00 Snooker7 (2)European Masters, 2.forduló
18:35 Biatlon7 (2)Világkupa Szlovénia
19:40 Snooker7 (2)European Masters, 2.forduló
19:55 Snooker7 (2)European Masters, 2.forduló
23:20 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 4. nap
00:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 4. nap
00:55 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
09:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
11:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
15:00 Snooker7 (2)European Masters, Negyeddöntő
17:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
17:55 SíugrásVilágkupa Zakopane Lengyelország HS 140 férfi selejtező
19:20 Snooker7 (2)European Masters, Negyeddöntő
19:55 Snooker7 (2)European Masters, Negyeddöntő
23:10 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
00:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 5. nap
00:55 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 6. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 6. nap
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 6. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 6. nap
09:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 6. nap
11:25 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
13:00 Biatlon7 (2)Világkupa Szlovénia
14:45 Biatlon7 (2)Világkupa Szlovénia
16:15 SíugrásVilágkupa Zakopane Lengyelország Csapat - HS 140
18:10 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Bansko Női lesiklás Bulgária
19:55 Snooker7 (2)European Masters, Elődöntő
23:50 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 6. nap
00:55 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 7. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 7. nap
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 7. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 7. nap
09:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 7. nap
11:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 7. nap
15:00 Biatlon7 (2)Világkupa Szlovénia Férfi 15km tömegrajtos verseny
15:45 SíugrásVilágkupa Zakopane Lengyelország HS 140
17:50 SífutásVilágkupa Oberstdorf Németország Ffi és Női klasszikus sprint
19:55 Snooker7 (2)European Masters, Döntő
23:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN 1. szakasz