Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 1 heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
február 14. péntek
.
?
február 15. szombat
.
?
február 16. vasárnap
.
?
február 17. hétfő
.
?
február 18. kedd
.
?
február 19. szerda
.
?
február 20. csütörtök
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
jan.
25
K
jan.
26
SZE
jan.
27
CS
jan.
28
P
jan.
29
SZO
jan.
30
V
jan.
31
H
febr.
1
K
febr.
2
SZE
febr.
3
CS
febr.
4
P
febr.
5
SZO
febr.
6
V
febr.
7
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 1
2020. február 14. péntek
00:00 Eurosport 2 hírek
00:05 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
01:00 KerékpárTour de Langkawi 7. szakasz
01:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
02:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
03:00 Snooker10 (1)Welsh Open 4.forduló
05:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
05:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
06:30 KerékpárTour de Langkawi 7. szakasz
07:00 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
07:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
08:30 Snooker10 (1)Welsh Open 4.forduló
10:00 Alpesi síVilágkupa Saalbach Férfi lesiklás N Ausztria
10:50 Alpesi síVilágkupa Saalbach Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
12:55 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
14:15 BiatlonVilágbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
16:00 Snooker10 (1)Welsh Open Negyeddöntő
19:00 Eurosport 2 hírek
19:05 Snooker10 (1)Welsh Open Negyeddöntő
19:45 Snooker10 (1)Welsh Open Negyeddöntő
23:00 Eurosport 2 hírek
23:20 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
Eurosport 1
2020. február 15. szombat
00:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
01:00 KerékpárTour de Langkawi 8. szakasz
01:30 SzánkóVilágbajnokság, Szocsi
02:00 SzánkóVilágbajnokság, Szocsi Nők Sprint
02:30 SzánkóVilágbajnokság, Szocsi Férfi sprint
03:00 Snooker10 (1)Welsh Open Negyeddöntő
04:30 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
05:30 Alpesi síVilágkupa Saalbach Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
06:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
07:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:30 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
09:00 Alpesi síVilágkupa Saalbach Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
09:50 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
10:55 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
12:45 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
14:00 SífutásVilágkupa, Östersund Női 10km szabadstílus
14:40 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
16:05 SífutásVilágkupa, Östersund Férfi 15km szabadstílus
17:30 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
18:30 Eurosport 2 hírek
18:35 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City selejtező
19:45 Szabadstílusú síVilágkupa, Calgary Félcső
20:45 Szabadstílusú síVilágkupa, Calgary Slopestyle
22:55 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City 4.forduló

Carlos Ruiz Zafón
Éjféli palota
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
Eurosport 1
2020. február 16. vasárnap
00:00 Eurosport 2 hírek
00:05 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
01:00 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
01:30 Snooker10 (1)Welsh Open Elődöntő
03:00 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
04:00 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
05:00 Snooker10 (1)Welsh Open Elődöntő
06:30 SífutásVilágkupa, Östersund Férfi 15km szabadstílus
07:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
08:30 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
09:30 Alpesi síVilágkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
10:05 Alpesi síVilágkupa Maribor Női szlalom 1.futam Szlovénia
10:55 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
12:45 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
13:40 Alpesi síVilágkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
14:45 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
15:55 SífutásVilágkupa, Östersund Női 10km klasszikus
16:40 SífutásVilágkupa, Östersund Férfi15km klasszikus
17:25 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
18:25 Alpesi síVilágkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
18:55 Eurosport 2 hírek
19:00 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
19:45 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
23:00 Eurosport 2 hírek
23:05 SzánkóVilágbajnokság, Szocsi Ffiak
23:30 SzánkóVilágbajnokság, Szocsi Férfi második futam
Eurosport 1
2020. február 17. hétfő
00:00 SzánkóVilágbajnokság, Szocsi Csapat váltó
01:00 KerékpárPro series clasica de almeria
01:30 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
03:00 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
05:15 SífutásVilágkupa, Östersund Női 10km szabadstílus
06:15 SífutásVilágkupa, Östersund Női 10km klasszikus
06:45 SífutásVilágkupa, Östersund Férfi 15km szabadstílus
07:45 SífutásVilágkupa, Östersund Férfi15km klasszikus
08:35 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
09:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
10:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
10:30 Alpesi síVilágkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
11:00 Alpesi síVilágkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
11:30 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
13:00 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City 4.forduló
14:00 Alpesi síVilágkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
14:45 Alpesi síVilágkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
15:30 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
17:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
17:45 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
18:15 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
19:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
19:30 Eurosport 2 hírek
19:35 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
20:45 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Párizs
21:15 BirkózásEurópa-bajnokság, Róma
21:45 Olimpiai játékokHome of the olympics
22:15 Olimpiai játékokHome of the olympics
23:15 Eurosport 2 hírek
23:30 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő

Dan Brown
Vad szimfónia
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
Eurosport 1
2020. február 18. kedd
00:45 Kerékpár
01:30 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
03:00 Szabadstílusú síVilágkupa, Calgary Félcső
04:00 Szabadstílusú síVilágkupa, Calgary Slopestyle
05:00 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
06:00 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
07:00 Alpesi síVilágkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
07:45 Alpesi síVilágkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
08:30 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
09:55 ÍjászatLas Vegas
11:00 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Párizs
11:30 BirkózásEurópa-bajnokság, Róma
12:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
12:50 BiatlonVilágbajnokság, Antholz Nők - 7,5km sprint
13:35 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
14:05 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
16:00 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
17:55 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
18:55 Eurosport 2 hírek
19:10 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
20:00 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
21:00 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
22:00 Eurosport 2 hírek
22:05 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
23:35 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
Eurosport 1
2020. február 19. szerda
00:30 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
01:30 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
03:00 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
04:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
05:30 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
06:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
07:30 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
08:30 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Áttekintés
09:35 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
11:00 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
12:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
12:45 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
13:35 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
14:05 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
15:55 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
17:45 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
18:45 KerékpárTour of Andalúzia 1. szakasz
19:50 Eurosport 2 hírek
19:55 AtlétikaFedettpályás verseny, Lievin
22:20 LovaglásNemzetek kupája, Wellington
23:20 Eurosport 2 hírek
23:25 KerékpárTour of Andalúzia 1. szakasz
23:55 KerékpárTour of Algarve 1. szakasz

Dan Brown
Vad szimfónia
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
Eurosport 1
2020. február 20. csütörtök
00:25 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
01:30 Alpesi síVilágkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
02:15 Alpesi síVilágkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
03:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
04:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
05:00 Snooker10 (1)Welsh Open Döntő
06:30 KerékpárTour of Andalúzia 1. szakasz
07:30 KerékpárTour of Algarve 1. szakasz
08:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
09:30 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
10:35 SífutásVilágkupa
12:35 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
13:20 SífutásVilágkupa
15:15 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
16:00 Snooker10 (1)1 forduló
18:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
18:45 Eurosport 2 hírek
18:50 Snooker10 (1)1 forduló
19:45 Snooker10 (1)1 forduló