CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:25 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Női szlalom 2.futam Szlovénia
03:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
04:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
06:30 KerékpárTour of Andalúzia 1. szakasz
07:30 KerékpárTour of Algarve 1. szakasz
08:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
09:30 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
12:35 SífutásVilágkupa, Are Ffi és Női sprint
15:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
18:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
00:08 KerékpárTour of Andalúzia 3. szakasz
00:45 KerékpárTour of Algarve 3. szakasz
01:27 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
02:17 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
03:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
04:50 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
06:45 KerékpárTour of Andalúzia 3. szakasz
07:45 KerékpárTour of Algarve 3. szakasz
08:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
10:25 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
11:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Női váltó
13:00 SífutásVilágkupa, Trondheim Ffi és Női klasszikus sprint
14:40 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Férfi váltó
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
18:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
00:05 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 1. szakasz
02:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
07:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
09:00 KerékpárTour of Andalúzia 5. szakasz
10:00 KerékpárTour of Algarve 5. szakasz
11:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 1. szakasz
12:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
15:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
16:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
17:55 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
00:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
01:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
07:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
11:05 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
12:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
18:00 LovaglásFEI Világkupa, Göteborg Díjugratás
23:35 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Előzetes
00:05 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
01:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
01:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
05:00 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Előzetes
07:15 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
08:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
09:30 LovaglásFEI Világkupa, Göteborg Dressage
11:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
12:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 4. szakasz
18:05 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő