CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína Döntő
03:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
05:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
06:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone
07:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
10:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Elődöntő
10:45 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Elődöntő
11:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
13:00 TeniszTHIEM S 7, 1 forduló
14:30 TeniszTHIEM S 7, 1 forduló
16:00 TeniszTHIEM S 7, 1 forduló
17:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 6. szakasz
18:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 7. szakasz
19:45 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 8. szakasz
21:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 9. szakasz
23:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
01:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai Döntő
03:00 Snooker7 (2)China Championship Döntő
06:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Fudzsi
07:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Fudzsi Áttekintés
08:30 TeniszTHIEM S 7, 1 forduló
09:15 TeniszTHIEM S 7, 1 forduló
10:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 10. szakasz
11:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 11. szakasz
12:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 12. szakasz
13:00 TeniszTHIEM S 7 , 2.forduló
14:30 TeniszTHIEM S 7 , 2.forduló
16:00 TeniszTHIEM S 7 , 2.forduló
17:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 10. szakasz
18:25 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 11. szakasz
19:20 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 12. szakasz
20:15 TeniszTHIEM S 7 , 2.forduló
21:45 TeniszTHIEM S 7 , 2.forduló
23:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Fudzsi Áttekintés
01:00 Snooker7 (2)China Championship Döntő
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
05:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Shanghai
07:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
08:30 TeniszTHIEM S 7 , 2.forduló
09:15 TeniszTHIEM S 7 , 2.forduló
10:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Elődöntő
10:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Elődöntő
11:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
13:00 TeniszTHIEM S 7 , 3. forduló
14:30 TeniszTHIEM S 7 , 3. forduló
16:00 TeniszTHIEM S 7 , 3. forduló
17:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 13. szakasz
18:15 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 14. szakasz
19:15 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 15. szakasz
20:15 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 16. szakasz
21:15 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 17. szakasz
23:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
01:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
03:00 Snooker7 (2)World Open, Döntő
05:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Bahrain
07:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
08:30 TeniszTHIEM S 7 , 3. forduló
09:30 TeniszTHIEM S 7 , 3. forduló
10:30 Snooker7 (2)World Open, Döntő
12:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
12:20 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 6. forduló
13:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Europa Liga, sorsolás
13:20 TeniszTHIEM S 7, Elődöntő
15:30 TeniszTHIEM S 7, Elődöntő
17:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 18. szakasz
18:10 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 19. szakasz
20:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 20. szakasz
21:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 21. szakasz
23:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Bahrain Áttekintés
01:00 Snooker7 (2)World Open, Döntő
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
05:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Austin
07:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
08:30 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN 8. nap
09:30 TeniszTHIEM S 7, Elődöntő
10:30 TeniszTHIEM S 7, Elődöntő
11:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Elődöntő
12:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Elődöntő
13:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
14:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 15. szakasz
15:00 KerékpárWorld Tour, Francia kerékpáros körverseny
17:00 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN 9. nap
18:15 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN 9. nap
20:25 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 7. forduló
22:30 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN 9. nap
23:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
01:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
03:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
08:30 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN 9. nap
13:15 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
14:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 5. szakasz
15:00 KerékpárWorld Tour, Francia kerékpáros körverseny
17:00 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN 10. nap
18:15 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN 10. nap
01:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
07:00 Formula-eFIA Bajnokság, Berlin 10. forduló
07:30 Formula-eFIA Bajnokság, Berlin Áttekintés
08:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
09:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
10:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
11:00 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN 10. nap
12:00 TeniszBemutató mérkőzés, Berlin
14:00 TeniszBemutató mérkőzés, Berlin
16:00 TeniszBemutató mérkőzés, Berlin
18:00 TeniszBemutató mérkőzés, Berlin
20:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 1. szakasz
20:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 2. szakasz
21:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 3. szakasz
22:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 4. szakasz