CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
02:15 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
03:00 Snooker7 (2)Német Masters 2.forduló
07:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
07:45 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
08:30 Snooker7 (2)Német Masters 2.forduló
09:30 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi Skiathlon
10:15 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
11:05 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi 15km szabadstílus
12:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee Férfi sprint
13:15 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
13:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
14:10 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee Férfi sprint
14:25 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee Nők Sprint
15:05 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
15:40 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
18:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee Férfi sprint
18:20 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
18:40 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee Nők Sprint
19:10 Snooker7 (2)Német Masters Negyeddöntő
19:55 Snooker7 (2)Német Masters Negyeddöntő
23:10 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
00:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi 15km szabadstílus
00:45 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km szabadstílus
01:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee Férfi sprint
01:50 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
02:10 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee Nők Sprint
03:00 Snooker7 (2)Német Masters Negyeddöntő
05:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
06:30 Snooker7 (2)Német Masters Negyeddöntő
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
09:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi szlalom 2.futam Franciaország
13:30 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi15km klasszikus
14:40 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km klasszikus
16:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
18:15 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Női üldözéses verseny
18:45 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Férfi üldözéses verseny
19:25 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
19:55 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
23:35 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
00:05 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
00:35 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
01:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
03:00 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
05:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
06:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
09:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
11:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
13:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
13:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi szlalom 2.futam Franciaország
14:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
16:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
17:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
18:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
21:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Női üldözéses verseny
21:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Férfi üldözéses verseny
23:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Ffi és Női klasszikus sprint
00:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi15km klasszikus
00:45 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km klasszikus
01:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
03:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Ffi és Női klasszikus sprint
04:30 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi15km klasszikus
05:15 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km klasszikus
06:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
09:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
11:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Női üldözéses verseny
11:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Férfi üldözéses verseny
13:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi15km klasszikus
13:30 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km klasszikus
14:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Ffi és Női klasszikus sprint
15:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
17:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
18:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
20:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
21:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi szlalom 2.futam Franciaország
22:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi szlalom 2.futam Franciaország
01:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
06:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
09:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
11:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
15:00 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
17:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
18:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
19:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Ffi és Női klasszikus sprint
20:30 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi15km klasszikus
21:15 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km klasszikus
22:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
23:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország