CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open 7.nap Melbourne Ausztrália
01:00 Tenisz(élő)Grand Slam Torna Ausztrál Open 8.nap Melbourne Ausztrália
03:00 Tenisz(élő)Grand Slam Torna Ausztrál Open 8.nap Melbourne Ausztrália
05:00 Tenisz(élő)Grand Slam Torna Ausztrál Open 8.nap Melbourne Ausztrália
07:00 Tenisz(élő)Grand Slam Torna Ausztrál Open 8.nap Melbourne Ausztrália
09:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, London, London Egyesült Királyság, Döntő
10:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás Ausztria
11:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi mulesiklás 1. futam Ausztria
11:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
12:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
12:45 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
13:15 Síugrás(ismétlés)Sírepülő Világbajnokság Oberstdorf . Németország
14:15 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, London, London Egyesült Királyság, Döntő
15:45 KerékpárPályakerékpár Vk, Minszk Fehéroroszország
17:15 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open 8.nap Melbourne Ausztrália
19:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás Ausztria
20:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
20:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
21:00 Síugrás(ismétlés)Sírepülő Világbajnokság Oberstdorf . Németország
22:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open 8.nap Melbourne Ausztrália
23:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, London, London Egyesült Királyság, Döntő
01:30 Síugrás(ismétlés)Sírepülő Világbajnokság Oberstdorf . Németország
02:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, London, London Egyesült Királyság, Döntő
05:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
05:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
06:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás Ausztria
07:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi mulesiklás 1. futam Ausztria
07:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
08:15 Síugrás(ismétlés)Sírepülő Világbajnokság Oberstdorf . Németország
09:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
09:45 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Noi óriás-mulesiklás 1.futam Olaszország
11:00 Síugrás(ismétlés)Sírepülő Világbajnokság Oberstdorf . Németország
13:15 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
14:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
15:15 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
16:45 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
18:15 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
19:15 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
20:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
22:15 Síugrás(ismétlés)Sírepülő Világbajnokság Oberstdorf . Németország
23:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
23:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
02:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
02:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
03:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
03:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
04:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
04:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
05:00 Tenisz(élő)Grand Slam Torna Ausztrál Open Női páros elődöntők Melbourne…
07:00 Tenisz(élő)Grand Slam Torna Ausztrál Open Női páros elődöntők Melbourne…
09:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Planica Szlovénia Noi 10km klasszikus
09:45 Műkorcsolya(élő)4 Kontinens bajnokság Tajvan Noi rövidprogram Tajvan
11:00 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság Tajvan Rövid tánc Tajvan
12:00 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság Tajvan Páros rövid program Tajvan
13:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
13:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
14:45 Síugrás(ismétlés)Sírepülő Világbajnokság Oberstdorf . Németország
16:15 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
17:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, London, London Egyesült Királyság, Döntő
19:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
20:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
21:45 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
22:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
23:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
23:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Planica Szlovénia Noi 10km klasszikus
00:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Planica Szlovénia Férfi15km klasszikus
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Negyeddöntő Melbourne Ausztrália
03:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Planica Szlovénia Noi 10km klasszikus
03:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Planica Szlovénia Férfi15km klasszikus
04:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:15 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, London, London Egyesült Királyság, Döntő
07:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
07:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
08:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
08:45 Műkorcsolya(ismétlés)4 Kontinens bajnokság Tajvan Noi rövidprogram Tajvan
09:45 Műkorcsolya(élő)4 Kontinens bajnokság Tajvan Férfi rövidprogram Tajvan
11:00 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság Tajvan Kur Tajvan
12:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
12:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
13:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
13:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi elodöntok Melbourne Ausztrália
15:00 Műkorcsolya(ismétlés)4 Kontinens bajnokság Tajvan Kur Tajvan
16:00 Műkorcsolya(ismétlés)4 Kontinens bajnokság Tajvan Férfi rövidprogram Tajvan
17:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi elodöntok Melbourne Ausztrália
18:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
18:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
19:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
20:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
20:30 Műkorcsolya(ismétlés)4 Kontinens bajnokság Tajvan Kur Tajvan
21:30 TeniszGrand Slam Torna Ausztrál Open Melbourne Ausztrália
23:15 TeniszGrand Slam Torna Ausztrál Open Melbourne Ausztrália
01:00 Műkorcsolya(ismétlés)4 Kontinens bajnokság Tajvan Kur Tajvan
02:00 Műkorcsolya(ismétlés)4 Kontinens bajnokság Tajvan Férfi rövidprogram Tajvan
03:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi elodöntok Melbourne Ausztrália
04:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna .
05:00 Tenisz(élő)Grand Slam Torna Ausztrál Open vegyes páros elodönto Melbourne…
09:00 Műkorcsolya(élő)4 Kontinens bajnokság Tajvan Noi kur Tajvan
10:45 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság Tajvan Párosok kur Tajvan
13:15 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Noi elodönto Melbourne Ausztrália
14:45 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi elodöntok Melbourne Ausztrália
16:30 TeniszGrand Slam Torna Ausztrál Open Melbourne Ausztrália
18:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga Németország .
20:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Eintracht Frankfurt (Németország) - Mönchengladbach (Németország) 20…