Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 2 heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 10. hétfő
.
?
december 11. kedd
.
?
december 12. szerda
.
?
december 13. csütörtök
.
?
december 14. péntek
.
?
december 15. szombat
.
?
december 16. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
aug.
3
K
aug.
4
SZE
aug.
5
CS
aug.
6
P
aug.
7
SZO
aug.
8
V
aug.
9
H
aug.
10
K
aug.
11
SZE
aug.
12
CS
aug.
13
P
aug.
14
SZO
aug.
15
V
aug.
16
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 2
2018. december 10. hétfő
01:30 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:35 SíugrásVilágkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
03:00 SnookerEgyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
04:30 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők Gála
06:30 SnookerEgyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
08:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
09:00 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők Gála
11:00 SnookerEgyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
12:45 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
13:45 Alpesi síVilágkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
14:15 Alpesi síVilágkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
14:45 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
15:15 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
15:45 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők Gála
17:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
18:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
18:45 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
19:45 Alpesi síVilágkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
20:15 Alpesi síVilágkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
20:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:45 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
21:15 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
21:45 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
22:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
23:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
Eurosport 2
2018. december 11. kedd
00:15 SportokWatts
00:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:30 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők Gála
01:30 Alpesi síVilágkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
02:00 Alpesi síVilágkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
02:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
03:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open 1. nap
04:30 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
05:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
06:00 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
06:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open 1. nap
08:30 SportokWatts
09:15 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők Gála
10:15 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
11:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open 1. nap
13:00 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
14:00 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők
16:00 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
17:00 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
17:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
18:00 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
18:30 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők
20:15 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
21:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
21:45 SportokWatts
22:30 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők

Tóth Gábor
Kézben tartott idő
10% kedvezmény!1 690 Ft helyett: 1 521 Ft
Eurosport 2
2018. december 12. szerda
00:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:30 SportokWatts
01:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
02:00 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
02:30 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
03:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open 2. nap
04:30 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők
06:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open 2. nap
08:30 Szabadstílusú motokrossz (fmx)Ugrások éjszakája , Shenzhen
09:30 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők
11:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open 2. nap
13:00 Szabadstílusú motokrossz (fmx)Ugrások éjszakája , Shenzhen
14:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szezon áttekintés
15:00 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
15:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
16:00 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők
18:00 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
19:15 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
19:45 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
20:10 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:15 Szabadstílusú motokrossz (fmx)Ugrások éjszakája , Shenzhen
21:15 Formula-eFIA Bajnokság, Szezon áttekintés
22:15 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
22:45 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
Eurosport 2
2018. december 13. csütörtök
00:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:30 MűkorcsolyaGrand Prix, döntők
02:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia 10km Női üldözéses verseny
03:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open 3. nap
04:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
05:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szezon áttekintés
05:30 Szabadstílusú motokrossz (fmx)Ugrások éjszakája , Shenzhen
06:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open 3. nap
08:30 BiatlonVilágkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
09:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szezon áttekintés
09:30 Szabadstílusú motokrossz (fmx)Ugrások éjszakája , Shenzhen
10:30 Téli sportokChasing History
11:00 AsztaliteniszKorea
12:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open 3. nap
13:45 SnookerHome Nations Series , Skót Open 4. nap
15:30 AsztaliteniszKorea
16:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
17:30 Szabadstílusú motokrossz (fmx)Ugrások éjszakája , Shenzhen
18:30 SífutásVilágkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
19:00 Alpesi síVilágkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
20:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
20:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
21:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
22:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
22:45 BiatlonVilágkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny

Hazugságok hálója DVD11% kedvezmény!3 590 Ft helyett: 3 190 Ft
Eurosport 2
2018. december 14. péntek
00:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szezon áttekintés
00:30 Formula-eFIA Bajnokság, Szezon áttekintés
00:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
02:00 Szabadstílusú motokrossz (fmx)Ugrások éjszakája , Shenzhen
03:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open 4. nap
04:30 Alpesi síVilágkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
05:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
06:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open 4. nap
08:30 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
09:45 Téli sportokChasing History
10:15 AsztaliteniszKorea
11:00 AsztaliteniszKorea
14:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
19:00 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
19:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:00 KerékpárLondon 1. nap
23:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
23:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
Eurosport 2
2018. december 15. szombat
00:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
01:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
02:15 BiatlonVilágkupa Ausztria 10km férfi sprint
03:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
04:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
05:30 BiatlonVilágkupa Ausztria 10km férfi sprint
06:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
08:15 AsztaliteniszKorea Férfi döntő
09:15 BiatlonVilágkupa Ausztria 10km férfi sprint
10:15 BiatlonVilágkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
11:00 Alpesi síVilágkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás…
12:00 Alpesi síVilágkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
13:45 SífutásVilágkupa Davos Svájc Szabadstílusú sprint N
15:15 SnookerHome Nations Series , Skót Open Elődöntő
17:30 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
18:15 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
19:10 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:15 KerékpárLondon 2. nap
22:15 LovaglásGlobal Champions Tour, Prága
23:15 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
23:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek

A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége Blu-ray8% kedvezmény!8 290 Ft helyett: 7 590 Ft
Eurosport 2
2018. december 16. vasárnap
00:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open Elődöntő
01:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
02:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
03:00 SnookerHome Nations Series , Skót Open Elődöntő
04:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
06:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
06:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open Elődöntő
08:30 Alpesi síVilágkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
09:30 SífutásVilágkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
10:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
11:30 SífutásVilágkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
12:45 SífutásVilágkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
13:30 BiatlonVilágkupa Ausztria Női váltó
14:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
15:30 SnookerHome Nations Series , Skót Open Döntő
17:00 SífutásVilágkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
17:45 SífutásVilágkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
18:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
19:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:00 KerékpárLondon 3. nap
23:00 BiatlonVilágkupa Ausztria Férfi váltó
23:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek