CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
01:30 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
02:15 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
05:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
07:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
09:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
10:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
11:30 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
12:30 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
13:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
15:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
16:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
17:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
19:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
20:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
22:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
23:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
00:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
03:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
05:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
09:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
10:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
13:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
17:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
18:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
19:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
21:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
22:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
23:30 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
00:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
01:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
02:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
03:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
04:30 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
08:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
10:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
11:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
12:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
13:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
14:30 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
15:30 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
16:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
18:00 Formula-eFIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
19:00 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
21:30 Biatlon7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
22:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
00:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open Döntő
01:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
05:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
06:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
09:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
10:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
11:30 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
15:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 137
16:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
16:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
19:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
21:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
22:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
23:30 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
01:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km férfi sprint
05:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 1.futam Franciaország
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriás-műlesiklás 2.futam Franciaország
07:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 7,5km sprintverseny
12:45 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
15:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Courchevel Női szlalom 2.futam Franciaország
16:00 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
18:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
18:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
19:00 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
21:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 12,5km üldözéses verseny
21:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság 10km Női üldözéses verseny
22:30 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Férfi szlalom 2.futam Olaszország