Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 2 heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
március 14. csütörtök
.
?
március 15. péntek
.
?
március 16. szombat
.
?
március 17. vasárnap
.
?
március 18. hétfő
.
?
március 19. kedd
.
?
március 20. szerda
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
21
K
szept.
22
SZE
szept.
23
CS
szept.
24
P
szept.
25
SZO
szept.
26
V
szept.
27
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 2
2019. március 14. csütörtök
00:50 SportokWatts
01:15 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
02:00 KerékpárPárizs-Nizza 4. szakasz
03:00 Szabadstílusú motokrossz (fmx)Ugrások éjszakája , Berlin
04:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund
05:00 KerékpárPárizs-Nizza 4. szakasz
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
06:45 SportokWatts
07:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
07:45 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
08:30 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
09:15 SportokWatts
09:30 VívásGrand Prix Sorozat, Budapest
10:35 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
11:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund
12:30 KerékpárPárizs-Nizza 4. szakasz
13:00 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
13:45 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
16:45 BiatlonVilágbajnokság, Östersund
18:15 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
18:45 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
19:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund
20:00 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:05 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
21:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
21:45 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
22:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
22:45 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
23:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
Eurosport 2
2019. március 15. péntek
00:20 BiatlonVilágbajnokság, Östersund
01:00 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
02:00 KerékpárPárizs-Nizza 5. szakasz
03:00 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
04:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund
04:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
05:00 KerékpárPárizs-Nizza 5. szakasz
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
07:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
07:45 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
08:35 BiatlonVilágbajnokság, Östersund
09:00 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
09:30 Snooker10 (1)Gibraltar Open , 1. nap
12:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Csapat Andorra
13:30 SportokWatts
13:45 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
16:45 Snooker10 (1)Gibraltar Open , 1. nap
21:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
21:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Csapat Andorra
22:30 KerékpárPárizs-Nizza 6. szakasz
23:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia

Andrzej Sapkowski
Vaják IV. - The Witcher - A megvetés ideje
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
Eurosport 2
2019. március 16. szombat
00:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Csapat Andorra
01:00 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
02:00 KerékpárPárizs-Nizza 6. szakasz
03:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Csapat Andorra
04:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
05:00 KerékpárPárizs-Nizza 6. szakasz
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
07:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Superpole
07:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Csapat Andorra
08:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
08:45 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
09:30 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Superpole
10:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Első futam
11:00 KerékpárPárizs-Nizza 6. szakasz
11:45 Északi összetettVilágkupa, Schonach Férfiak HS 106 N
13:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
14:00 SportokWatts
14:15 SífutásVilágkupa Falun Svédország Szabadstílusú sprint N
16:15 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi váltó
18:00 Északi összetettVilágkupa, Schonach Ffi 10km
18:30 Snooker10 (1)Gibraltar Open , 2. nap
21:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
21:30 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
22:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi váltó
23:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
23:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
Eurosport 2
2019. március 17. vasárnap
00:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Szabadstílusú sprint N
01:00 Északi összetettVilágkupa, Schonach Ffi 10km
01:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
02:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
03:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
04:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női váltó
05:00 KerékpárPárizs-Nizza 7. szakasz
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
07:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld
08:00 SupersportVilágbajnokság, Thaiföld
09:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Első futam
09:30 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld
10:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
11:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női váltó
11:45 Északi összetettVilágkupa, Schonach Férfiak HS 106 N
13:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
14:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
14:45 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
15:15 KerékpárPárizs-Nizza 8. szakasz
17:00 Snooker10 (1)Gibraltar Open , Elődöntő
18:00 KerékpárTirreno Adriatico 5. szakasz
19:00 Északi összetettVilágkupa, Schonach 15km
19:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:30 Téli sportokChasing History
20:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
22:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
22:15 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:45 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
23:15 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
23:45 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra

Bosnyák Viktória
Tündérboszorkány
22% kedvezmény!2 999 Ft helyett: 2 339 Ft
Eurosport 2
2019. március 18. hétfő
00:15 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:20 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
01:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
01:15 KerékpárPárizs-Nizza 8. szakasz
02:00 KerékpárTirreno Adriatico 5. szakasz
03:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
04:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
05:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:30 Téli sportokChasing History
06:30 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
07:15 Snooker10 (1)Gibraltar Open , Döntő
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
08:45 KerékpárPárizs-Nizza 8. szakasz
09:45 KerékpárTirreno Adriatico 5. szakasz
10:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
12:00 Snooker10 (1)Gibraltar Open , Döntő
13:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:00 CurlingVilágbajnokság, Dánia Női Round Robin
17:00 Északi összetettVilágkupa, Schonach 15km
17:30 KerékpárPárizs-Nizza 8. szakasz
18:30 KerékpárTirreno Adriatico 6. szakasz
19:30 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:35 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
21:00 Snooker10 (1)Gibraltar Open , Döntő
22:15 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
22:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
23:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
23:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
Eurosport 2
2019. március 19. kedd
00:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:30 Északi összetettVilágkupa, Schonach 15km
01:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
01:15 KerékpárPárizs-Nizza 8. szakasz
02:00 KerékpárTirreno Adriatico 6. szakasz
03:00 Snooker10 (1)Gibraltar Open , Döntő
04:30 CurlingVilágbajnokság, Dánia Női Round Robin
06:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
06:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
07:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
08:15 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
08:45 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
09:15 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
10:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
10:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
11:00 Téli sportokChasing History
12:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
13:30 Snooker10 (1)Gibraltar Open , Döntő
15:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
16:00 Téli sportokChasing History
17:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
18:30 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
19:00 CurlingVilágbajnokság, Dánia Női Round Robin
21:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
22:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
22:15 VívásGrand Prix Sorozat, Anaheim
23:15 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
23:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek

Suzanne Collins
Énekesmadarak és kígyók balladája
22% kedvezmény!4 680 Ft helyett: 3 650 Ft
Eurosport 2
2019. március 20. szerda
00:00 AutóversenyWorld Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
00:30 Formula-eFIA Bajnokság, Előzetes
01:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
01:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
02:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
02:15 KerékpárTirreno Adriatico 7. szakasz
03:00 CurlingVilágbajnokság, Dánia Női Round Robin
05:00 KerékpárTirreno Adriatico 7. szakasz
05:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
06:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
06:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
07:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
08:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
08:30 MűkorcsolyaVilágbajnokság, Saitama Női rövidprogram
13:00 MűkorcsolyaVilágbajnokság, Saitama Páros rövid program
14:30 Formula-eFIA Bajnokság, Előzetes
15:00 AutóversenyWorld Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
15:30 Alpesi síVilágkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
16:00 Alpesi síVilágkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
16:30 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
17:00 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
17:30 AutóversenyWorld Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
18:00 Formula-eFIA Bajnokság, Előzetes
18:35 Északi összetettVilágkupa, Schonach 15km
19:00 CurlingVilágbajnokság, Dánia Női Round Robin
21:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
22:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 4. szakasz
22:15 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:45 BiatlonVilágbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
23:15 AutóversenyWorld Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
23:45 Formula-eFIA Bajnokság, Előzetes