CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:15 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
04:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
08:30 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
09:30 VívásGrand Prix Sorozat, Budapest
10:35 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
11:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
13:00 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
13:45 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
16:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
18:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
19:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
20:05 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
21:45 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
22:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
00:20 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
01:00 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
03:00 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
04:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
08:35 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
09:00 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
09:30 Snooker7 (2)Gibraltar Open , 1. nap
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
13:45 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
16:45 Snooker7 (2)Gibraltar Open , 1. nap
21:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
23:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
01:00 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
04:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
07:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Superpole
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
08:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
08:45 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
09:30 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Superpole
10:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Első futam
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
14:15 SífutásVilágkupa Falun Svédország Szabadstílusú sprint N
16:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
18:30 Snooker7 (2)Gibraltar Open , 2. nap
21:30 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
22:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Szabadstílusú sprint N
01:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
02:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
03:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
04:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női váltó
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
09:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Első futam
10:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
11:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női váltó
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
14:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
14:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
17:00 Snooker7 (2)Gibraltar Open , Elődöntő
18:00 KerékpárTirreno Adriatico 5. szakasz
20:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
22:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
22:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
23:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
23:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
00:20 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
01:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
02:00 KerékpárTirreno Adriatico 5. szakasz
03:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
04:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
05:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
06:30 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
07:15 Snooker7 (2)Gibraltar Open , Döntő
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
09:45 KerékpárTirreno Adriatico 5. szakasz
10:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
12:00 Snooker7 (2)Gibraltar Open , Döntő
13:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:00 Curling7,5 (2)Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
18:30 KerékpárTirreno Adriatico 6. szakasz
19:35 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
21:00 Snooker7 (2)Gibraltar Open , Döntő
22:15 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
22:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
23:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
23:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
00:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
01:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
02:00 KerékpárTirreno Adriatico 6. szakasz
03:00 Snooker7 (2)Gibraltar Open , Döntő
04:30 Curling7,5 (2)Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
06:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
06:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 2. szakasz
07:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
08:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
08:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
09:15 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
10:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
10:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
12:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
13:30 Snooker7 (2)Gibraltar Open , Döntő
15:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
17:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
18:30 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
19:00 Curling7,5 (2)Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
22:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
22:15 VívásGrand Prix Sorozat, Anaheim
23:15 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
00:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
01:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
01:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
02:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
02:15 KerékpárTirreno Adriatico 7. szakasz
03:00 Curling7,5 (2)Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
05:00 KerékpárTirreno Adriatico 7. szakasz
05:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 3. szakasz
06:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
08:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
08:30 MűkorcsolyaVilágbajnokság, Saitama Női rövidprogram
13:00 MűkorcsolyaVilágbajnokság, Saitama Páros rövid program
15:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
15:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
16:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
16:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
17:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
17:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés
19:00 Curling7,5 (2)Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
22:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 4. szakasz
22:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
23:15 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Sebring Áttekintés