CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, 2. futam
00:30 KerékpárNemzeti körverseny, CRO Race
01:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Indianapolis 2. nap
03:00 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, Első futam
03:30 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, 2. futam
04:00 SíugrásNyári Grand Prix, Klingenthal HS 140
04:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Indianapolis 2. nap
08:00 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, Első futam
08:30 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, 2. futam
10:00 KerékpárCoupe de France, Tour De Vendee
11:00 KerékpárNemzeti körverseny, CRO Race
12:00 SíugrásNyári Grand Prix, Klingenthal HS 140
13:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Indianapolis 2. nap
14:30 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, Első futam
15:00 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, 2. futam
17:00 SíugrásNyári Grand Prix, Klingenthal HS 140
19:15 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Indianapolis 2. nap
22:35 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Indianapolis 2. nap
00:10 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Fudzsi Áttekintés
07:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Fudzsi Áttekintés
10:30 TeniszGrand Slam Torna, US Open Női döntő
11:55 TeniszWTA Torna 3. nap Ausztria
14:00 TeniszWTA Torna 3. nap Ausztria
16:00 TeniszWTA Torna 3. nap Ausztria
18:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Fudzsi Áttekintés
22:30 TeniszWTA Torna 3. nap Ausztria
04:30 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
08:30 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
12:00 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
13:00 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
13:55 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
16:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
18:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Indianapolis 2. nap
19:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, 1. nap
21:05 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
22:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
23:05 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
02:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, 1. nap
03:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
04:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
07:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
07:45 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
09:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, 1. nap
10:30 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
11:15 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
15:30 KerékpárPárizs-Tours kerékpárverseny
19:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, 2. nap
21:05 KerékpárPárizs-Tours kerékpárverseny
22:05 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
00:35 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
01:30 KerékpárPárizs-Tours kerékpárverseny
03:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
03:42 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
10:26 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
11:59 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, 2. nap
15:54 KerékpárPárizs-Tours kerékpárverseny
19:55 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
23:35 KerékpárPárizs-Tours kerékpárverseny