Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 2 heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 8. vasárnap
.
?
december 9. hétfő
.
?
december 10. kedd
.
?
december 11. szerda
.
?
december 12. csütörtök
.
?
december 13. péntek
.
?
december 14. szombat
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
jan.
25
K
jan.
26
SZE
jan.
27
CS
jan.
28
P
jan.
29
SZO
jan.
30
V
jan.
31
H
febr.
1
K
febr.
2
SZE
febr.
3
CS
febr.
4
P
febr.
5
SZO
febr.
6
V
febr.
7
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 2
2019. december 8. vasárnap
00:30 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:35 BiatlonVilágkupa Svédország Férfi váltó
01:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
02:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
03:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
05:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
06:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
07:00 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
08:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Kanada
09:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
11:00 BiatlonVilágkupa Svédország Férfi váltó
12:00 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer HS 140
12:45 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
14:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
17:00 BiatlonVilágkupa Svédország Női váltó
18:15 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
19:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
19:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
23:30 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai…
Eurosport 2
2019. december 9. hétfő
00:10 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:15 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai…
01:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
02:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
03:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
05:00 BiatlonVilágkupa Svédország Női váltó
06:15 BiatlonVilágkupa Svédország Férfi váltó
07:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
08:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
09:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
11:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
12:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
13:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
14:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
15:00 BiatlonVilágkupa Svédország Női váltó
16:15 BiatlonVilágkupa Svédország Férfi váltó
17:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
18:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
19:00 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
19:55 Eurosport 2 hírek
20:00 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
21:00 Eurosport 2 hírek
21:05 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai…
21:45 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai…
22:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
23:15 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó

Bartos Erika
Bogyó és Babóca - Hónapok meséi
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
Eurosport 2
2019. december 10. kedd
00:05 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer HS 140
00:30 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer
01:00 Eurosport 2 hírek
01:05 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 1. nap
03:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
03:45 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
04:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
05:15 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
06:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 1. nap
08:00 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer HS 98
08:30 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer Csapat
09:15 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer HS 140
09:45 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer
10:15 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
11:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 1. nap
13:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
13:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
14:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
15:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Kanada
16:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Kanada
17:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
17:45 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
18:45 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
19:45 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai…
20:15 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai…
21:00 Eurosport 2 hírek
21:05 LovaglásHorse Excellence
21:35 BiatlonVilágkupa Svédország Férfi váltó
22:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
23:45 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
Eurosport 2
2019. december 11. szerda
01:00 Eurosport 2 hírek
01:05 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 2. nap
03:00 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer HS 98
03:30 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer Csapat
04:15 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer HS 140
05:00 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer
05:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
06:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 2. nap
08:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
09:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
10:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
11:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 2. nap
13:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
13:45 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
14:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
15:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
16:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
17:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
17:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
18:45 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
20:00 GolfÖsszefoglaló
21:00 Eurosport 2 hírek
21:05 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
22:00 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
23:00 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai…
23:45 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai…

Delia Owens
Ahol a folyami rákok énekelnek
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
Eurosport 2
2019. december 12. csütörtök
00:30 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Férfi sprint
01:00 Eurosport 2 hírek
01:05 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
03:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Kanada
04:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Kanada
05:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
06:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
08:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
09:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
10:00 FallabdaHong Kong Open
11:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 3. nap
13:00 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer HS 98
13:30 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer Csapat
14:00 TeniszDIRIYAH TENNIS CUP, Negyeddöntő
16:00 TeniszDIRIYAH TENNIS CUP, Negyeddöntő
18:00 TeniszDIRIYAH TENNIS CUP, Negyeddöntő
20:00 TeniszDIRIYAH TENNIS CUP, Negyeddöntő
22:00 Eurosport 2 hírek
22:05 Olimpiai játékokHome of the olympics
23:05 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
Eurosport 2
2019. december 13. péntek
00:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
01:00 Eurosport 2 hírek
01:05 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 4. nap
03:00 BiatlonVilágkupa Svédország
04:00 BiatlonVilágkupa Svédország
05:00 BiatlonVilágkupa Svédország Férfi váltó
06:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 4. nap
08:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
08:30 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
09:30 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
10:30 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai…
11:15 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai…
12:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open 4. nap
12:45 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
18:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
18:50 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Copper Mountain Félcső
20:30 Eurosport 2 hírek
20:35 TeniszDIRIYAH TENNIS CUP, Elődöntő
21:35 TeniszDIRIYAH TENNIS CUP, Elődöntő
22:35 SzánkóVilágkupa, Whistler Nők
23:40 SzánkóVilágkupa, Whistler Női második futam

Woody Allen
Apropó nélkül
22% kedvezmény!4 999 Ft helyett: 3 899 Ft
Eurosport 2
2019. december 14. szombat
01:05 Eurosport 2 hírek
01:10 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140 férfi selejtező
02:00 SnowboardFIS Világkupa, Montafon Snowboard Cross
03:00 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
04:55 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Férfi sprint
05:25 Gyorsasági motorversenyFIM Endurance VB
05:55 Gyorsasági motorversenyFIM Endurance VB, Sepang
14:30 Snooker10 (1)Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
17:30 Autóverseny8 (1)WTCR, Sepang selejtező
18:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Bahrain
21:30 Eurosport 2 hírek
21:35 SportokWatts
21:45 SzánkóVilágkupa, Whistler Kettes 1.futam
22:45 SzánkóVilágkupa, Whistler Férfi második futam
23:10 SzánkóVilágkupa, Whistler Kettes 2.futam