CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:00 Snooker7 (2)London Masters Döntő
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
05:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
08:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
10:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
11:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
12:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női egyéni
13:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női tömegrajtos verseny
14:15 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női váltó
15:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi egyéni
16:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi váltó
16:45 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi tömegrajtos verseny
17:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
18:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
20:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
21:00 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi Skiathlon
22:00 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
23:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
23:50 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
01:00 Snooker7 (2)Német Masters 1 forduló
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
03:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:00 Snooker7 (2)Német Masters 1 forduló
08:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
08:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
09:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
15:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
16:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
19:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi egyéni
20:15 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi váltó
21:00 GolfPGA TOUR, Farmers Insurance Open 1. nap
01:05 Snooker7 (2)Német Masters Negyeddöntő
04:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
05:00 Snooker7 (2)Német Masters Negyeddöntő
07:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
08:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi 15km szabadstílus
09:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
09:20 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
10:25 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Női üldözéses verseny
11:10 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
14:20 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Férfi üldözéses verseny
14:55 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
18:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
19:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
20:30 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
21:00 GolfPGA TOUR, Farmers Insurance Open 3. nap
01:05 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
04:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
05:00 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
06:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
09:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
11:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
14:15 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
14:55 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
18:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
20:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
21:00 GolfPGA TOUR, Farmers Insurance Open 4. nap
00:35 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
05:00 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
09:00 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
11:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
12:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
12:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
13:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
13:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
14:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
14:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
15:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
16:30 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
19:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
20:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
22:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
23:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne