CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:05 Snooker7 (2)Német Masters Negyeddöntő
04:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
05:00 Snooker7 (2)Német Masters Negyeddöntő
07:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
08:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi 15km szabadstílus
09:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
09:20 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
10:25 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Női üldözéses verseny
11:10 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
14:20 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Férfi üldözéses verseny
14:55 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
18:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
19:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
20:30 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
21:00 GolfPGA TOUR, Farmers Insurance Open 3. nap
01:05 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
04:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
05:00 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
06:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
09:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
11:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
14:15 Snooker7 (2)Német Masters Elődöntő
14:55 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
18:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
20:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
21:00 GolfPGA TOUR, Farmers Insurance Open 4. nap
00:35 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
05:00 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
09:00 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
11:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
12:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
12:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
13:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
13:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
14:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
14:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
15:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
16:30 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
19:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
20:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
22:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
23:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
00:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
02:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
03:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
04:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
07:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Női üldözéses verseny
07:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 1. nap
09:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 1. nap
11:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 1. nap
13:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 1. nap
15:00 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 1. nap
15:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
16:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi szlalom 2.futam Franciaország
17:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi szlalom 2.futam Franciaország
19:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
20:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
21:30 SífutásVilágkupa Falun Svédország Ffi és Női klasszikus sprint
22:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi15km klasszikus
22:30 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km klasszikus
23:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
00:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
01:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Ffi és Női klasszikus sprint
02:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi15km klasszikus
02:30 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km klasszikus
03:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
04:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
06:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 1. nap
07:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 2. nap
09:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 2. nap
11:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 2. nap
13:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 2. nap
15:00 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 2. nap
16:30 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
17:45 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
19:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
20:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
21:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Női üldözéses verseny
22:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Férfi üldözéses verseny
23:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
00:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
01:00 Snooker7 (2)Német Masters Döntő
03:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
04:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
05:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
06:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
06:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
07:00 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 2. nap
07:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 3. nap
09:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 3. nap
11:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 3. nap
13:30 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 3. nap
15:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
15:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
16:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Chamonix Férfi szlalom 2.futam Franciaország
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
19:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
21:00 GolfPGA TOUR, Phoenix Open 1. nap
01:00 Snooker7 (2)SHOOT OUT 1 forduló
03:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
05:30 Snooker7 (2)SHOOT OUT 1 forduló
07:00 TeniszATP CUP, Csoportmérkőzés 3. nap
07:30 TeniszATP CUP, elődöntő 1.mérkőzés
09:30 TeniszATP CUP, Elődöntők 2.mérkőzés
11:30 TeniszATP CUP, Elődöntők 3.mérkőzés
13:30 TeniszATP CUP, Elődöntők 3.mérkőzés
14:30 Snooker7 (2)SHOOT OUT 1 forduló
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi szuperóriás-műlesiklás…
19:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Melbourne
20:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide
21:00 GolfPGA TOUR, Phoenix Open 2. nap