Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 20. szerda
.
?
november 21. csütörtök
.
?
november 22. péntek
.
?
november 23. szombat
.
?
november 24. vasárnap
.
?
november 25. hétfő
.
?
november 26. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
nov.
18
K
nov.
19
SZE
nov.
20
CS
nov.
21
P
nov.
22
SZO
nov.
23
V
nov.
24
H
nov.
25
K
nov.
26
SZE
nov.
27
CS
nov.
28
P
nov.
29
SZO
nov.
30
V
dec.
1
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4
2019. november 20. szerda
00:15 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Szlovákia mérkőzés 8Élő közvetítés
02:05 Hungaroring magazin
02:30 Fradi Tv (2019)
03:00 Startfejes magazin
03:30 Labdarúgó közvetítés: Futsal NB1: Haladás - Berettyóújfalu mérkőzés 8Élő közvetítés
05:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hegedűs Csaba olimpiai bajnok birkózóval
05:30 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Női páros
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
09:25 Szabadidő magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Mexikó - Brazília döntő
12:25 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Evezős magazin
14:00 Fradi Tv (2019)
14:30 Labdarúgó közvetítés: U21-es labdarúgó mérkőzés: Magyarország - Ausztria 8Élő közvetítés
16:25 Kétváll magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Röplabda magazin
17:40 3x83x8 Három sportoló egy napja
18:10 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
18:40 Fradi Tv (2019)
19:15 Eb-selejtezők 2019
20:15 Stúdió: Vízilabda
21:40 Stúdió: Vízilabda
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
m4
2019. november 21. csütörtök
00:25 Wtcr: Makaó - 3. futamFelvételről
01:05 Röplabda magazin
02:55 Labdarúgó közvetítés: U21-es labdarúgó mérkőzés: Magyarország - Ausztria 8Élő közvetítés
04:45 Bringasport magazin
05:00 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Női páros
06:00 Jövünk! magazin (2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Röplabda magazin
09:30 Evezős magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: U21-es labdarúgó mérkőzés: Magyarország - Ausztria 8Élő közvetítés
12:25 Hungaroring magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Eb-selejtezők 2019
14:25 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
16:25 Vívó magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Pecatúra magazin
18:00 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: Békéscsaba - Nyíregyháza mérkőzés
19:45 Sportpercek (2018)
20:15 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Olaszország - Tahiti mérkőzés
21:15 Napos Oldal magazin (2019)
21:50 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Svájc - USA mérkőzés
22:50 Pecatúra magazin
23:25 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Uruguay - Mexikó mérkőzés
m4
2019. november 22. péntek
00:25 Eb-selejtezők 2019
01:20 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Szlovákia mérkőzés 8Élő közvetítés
03:10 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: Békéscsaba - Nyíregyháza mérkőzés
05:00 Pecatúra magazin
05:30 Kétváll magazin
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hegedűs Csaba olimpiai bajnok birkózóval
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
09:25 Napos Oldal magazin (2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Olaszország - Tahiti mérkőzés
11:30 Vívó magazin
12:00 Labdarúgó Nemzetek Ligája pótselejtező sorsolásÉlő közvetítés
12:30 Röplabda magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
15:25 Futsal magazin
15:55 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
16:25 MTK magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés 8Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Kosárlabda
20:15 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Szenegál - Oroszország mérkőzés
21:15 BL-péntek
22:00 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Portugália - Nigéria mérkőzés
23:00 Startfejes magazin
23:25 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: Békéscsaba - Nyíregyháza mérkőzés
m4
2019. november 23. szombat
01:20 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Olaszország - Tahiti mérkőzés
02:30 Futsal magazin
02:55 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés 8Élő közvetítés
04:55 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Szenegál - Oroszország mérkőzés
06:00 Startfejes magazin
06:30 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Portugália - Nigéria mérkőzés
07:40 MTK magazin
08:10 Szabadidő magazin
08:40 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
09:10 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
09:40 BL-péntek
10:20 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
12:15 Játékoskijáró
13:15 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OBI: FTC - BVSC-Zugló Diapolo mérkőzés 4Élő közvetítés
14:30 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: Alba Fehérvár - DEAC mérkőzés 8Élő közvetítés
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés 8Élő közvetítés
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:05 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:35 Góóól!Dráma film (2005) 8,5Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:50 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: USA - Japán mérkőzés
23:30 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Uruguay - Olaszország mérkőzés
m4
2019. november 24. vasárnap
00:25 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: Alba Fehérvár - DEAC mérkőzés 8Élő közvetítés
02:20 Futsal magazin
02:45 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés 8Élő közvetítés
05:00 Startfejes magazin
05:30 Szabadidő magazin
05:55 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: Békéscsaba - Nyíregyháza mérkőzés
07:55 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
08:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Bugár Imre olimpiai ezüstérmes diszkoszvetővel
08:55 Jövünk! magazin (2019)
09:25 Góóól!Dráma film (2005) 8,5Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
10:40 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Uruguay - Olaszország mérkőzés
11:55 Út Tokióba
12:25 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:00 Labdarúgó közvetítés: JET-SOL Liga: Ferencvárosi TC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
14:50 Stúdió: Labdarúgás
15:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Békéscsaba - Győri ETO FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 Stúdió: Labdarúgás
17:30 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - ZTE FC mérkőzés 8Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Góóól!2 6,5Élő műsor
21:00 Sport7
22:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
23:55 Szabadidő magazin
m4
2019. november 25. hétfő
00:25 Startfejes magazin
01:00 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Brazília - Portugália mérkőzés
01:55 Sport7
02:50 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Békéscsaba - Győri ETO FC mérkőzés 8Élő közvetítés
04:40 Bringasport magazin
05:00 Vívó magazin
05:30 Szabadidő magazin
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Bugár Imre olimpiai ezüstérmes diszkoszvetővel
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Sport7
08:30 Startfejes magazin
09:00 Góóól!2 6,5Élő műsor
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - ZTE FC mérkőzés 8Élő közvetítés
12:30 Út Tokióba
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Öttusa magazin
14:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
17:45 Stúdió: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: Dunaújvárosi Acélbikák – DEAC mérkőzésFelvételről
20:10 Stúdió: Jégkorong
20:40 Kézilabda magazinÉlő műsor
21:30 SporthíradóÉlő műsor
21:50 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Japán - Svájc mérkőzés
22:50 Labdarúgó közvetítés: JET-SOL Liga: Ferencvárosi TC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
m4
2019. november 26. kedd
00:45 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: Alba Fehérvár - DEAC mérkőzés 8Élő közvetítés
02:30 Jövünk! magazin (2019)
03:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: Dunaújvárosi Acélbikák – DEAC mérkőzésFelvételről
05:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Bugár Imre olimpiai ezüstérmes diszkoszvetővel
05:30 Kétváll magazin
06:00 Szabadidő magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazinÉlő műsor
09:30 Öttusa magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
12:30 Jövünk! magazin (2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:55 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Brazília - Portugália mérkőzés
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Kaposvári Rákoczi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Hungaroring magazin
17:45 Fradi Tv (2019)
18:15 Stúdió: Kézilabda
18:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda Liga: Ferencvárosi TC - Telekom Veszprém mérkőzés 8,5Felvételről
20:00 Stúdió: Kézilabda
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Real Madrid FC - Paris Saint-Germain FC mérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
22:45 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Japán - Svájc mérkőzés