Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 6. péntek
.
?
december 7. szombat
.
?
december 8. vasárnap
.
?
december 9. hétfő
.
?
december 10. kedd
.
?
december 11. szerda
.
?
december 12. csütörtök
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
dec.
2
K
dec.
3
SZE
dec.
4
CS
dec.
5
P
dec.
6
SZO
dec.
7
V
dec.
8
H
dec.
9
K
dec.
10
SZE
dec.
11
CS
dec.
12
P
dec.
13
SZO
dec.
14
V
dec.
15
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. december 6. péntek
01:15 Vízilabda LEN Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Mladost Zagreb mérkőzés
02:35 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: MTK Budapest - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
05:00 Pecatúra magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kassai György sportvezetővel
05:55 Hajime magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Montenegro - Spanyolország mérkőzés
07:45 SporthíradóÉlő műsor
08:35 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
09:30 Napos Oldal magazin (2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Stúdió: Kézilabda
11:00 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Magyarország mérkőzés
12:30 Stúdió: Kézilabda
12:40 Női kézilabda világbajnokság: Csoportmérkőzés
14:15 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
15:15 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Magyarország mérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
20:30 Stúdió: Úszás
20:45 BL-péntek
21:30 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Magyarország mérkőzés
23:15 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
23:45 Startfejes magazin
m4 sport
2019. december 7. szombat
00:20 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
01:20 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Magyarország mérkőzés
02:50 Női kézilabda világbajnokság: Montenegro - Spanyolország mérkőzés
04:25 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
04:55 Pecatúra magazin
05:20 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
05:50 BL-péntek
06:35 Szabadidő magazin
07:00 Kékek
07:30 UTE Tv (2019)
08:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
10:25 Stúdió: Úszás
10:40 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
13:10 Stúdió: Úszás
13:30 Játékoskijáró
14:15 Stúdió: Labdarúgás
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
16:15 Stúdió: Labdarúgás
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Budapest Honvéd mérkőzés 8Élő közvetítés
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Kézilabda
19:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzés 8,5Felvételről
21:00 Stúdió: Kézilabda
21:30 Góóól!Dráma film (2005) 8,5Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:50 Labdarúgó Fortuna Liga: Slovan Bratislava - DAC mérkőzés
m4 sport
2019. december 8. vasárnap
00:45 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Glasgow-i rövidpályás úszó EB - döntők
01:45 Startfejes magazin
02:15 Szabadidő magazin
02:40 UTE Tv (2019)
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
05:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szabó Ildikóval
08:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
10:30 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
13:30 Jövünk! magazin (2019)
14:00 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
14:30 Góóól!2 6,5Élő műsor
15:20 Stúdió: Labdarúgás
15:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: FTC - Puskás Akadémia FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:30 Stúdió: Labdarúgás
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
20:15 Stúdió: Úszás
23:25 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
m4 sport
2019. december 9. hétfő
00:25 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
02:40 Startfejes magazin
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Budapest Honvéd mérkőzés 8Élő közvetítés
05:00 Szabadidő magazin
05:30 UTE Tv (2019)
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szabó Ildikóval
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
08:35 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
09:35 Bringasport magazin
10:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
10:45 SporthíradóÉlő műsor
11:40 Startfejes magazin
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
14:00 Jövünk! magazin (2019)
14:30 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 3x83x8 Három sportoló egy napja
17:45 Kosárlabda magazin
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: MTK Budapest - Csákvár mérkőzés 8Élő közvetítés
20:50 Stúdió: Labdarúgás
21:15 SporthíradóÉlő műsor
21:45 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzés 8,5Felvételről
23:30 Kosárlabda magazin
m4 sport
2019. december 10. kedd
00:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
01:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: MTK Budapest - Csákvár mérkőzés 8Élő közvetítés
03:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Budapest Honvéd mérkőzés 8Élő közvetítés
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
07:45 SporthíradóÉlő műsor
08:35 Kosárlabda magazin
10:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
10:45 SporthíradóÉlő műsor
11:35 Jövünk! magazin (2019)
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
13:15 SporthíradóÉlő műsor
14:00 Szabadidő magazin
14:30 3x83x8 Három sportoló egy napja
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Kisvárda Master Good mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
17:40 Fradi Tv (2019)
18:10 Stúdió: Labdarúgás
18:55 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
20:45 Stúdió: Labdarúgás
21:20 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
23:05 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:35 Hungaroring magazin
m4 sport
2019. december 11. szerda
00:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: FTC - Puskás Akadémia FC mérkőzés 8Élő közvetítés
02:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
02:55 Bringasport magazin
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szabó Ildikóval
05:30 3x83x8 Három sportoló egy napja
06:00 Hungaroring magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
07:45 SporthíradóÉlő műsor
08:35 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
10:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
10:45 SporthíradóÉlő műsor
11:35 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
13:15 SporthíradóÉlő műsor
14:00 Fradi Tv (2019)
14:30 Kerékpártúra magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE - Kaposvári Rákóczi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Aranyoroszlánok
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás úszó országos bajnokság
19:55 Stúdió: Úszás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 FIFA Klubvilágbajnokság: Al-Sadd Sc - Hienghéne Sport mérkőzés felvételről
m4 sport
2019. december 12. csütörtök
04:45 Bringasport magazin
05:05 Hungaroring magazin
05:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
06:00 Aranyoroszlánok
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
09:25 Fradi Tv (2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
12:25 Sportlövészet magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Rövidpályás úszó országos bajnokság
14:20 Skipper magazin
14:50 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
16:25 DVSC Tv
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Jégkorong magazin
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás úszó országos bajnokság
19:30 Stúdió: Úszás
19:45 Jégkorong közvetítés: EIHC Jégkorong válogatott torna: Magyarország - Japán mérkőzésFelvételről
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Pecatúra magazin
23:05 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Beretta Famila Schio mérkőzés