Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 10. kedd
.
?
december 11. szerda
.
?
december 12. csütörtök
.
?
december 13. péntek
.
?
december 14. szombat
.
?
december 15. vasárnap
.
?
december 16. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
dec.
9
K
dec.
10
SZE
dec.
11
CS
dec.
12
P
dec.
13
SZO
dec.
14
V
dec.
15
H
dec.
16
K
dec.
17
SZE
dec.
18
CS
dec.
19
P
dec.
20
SZO
dec.
21
V
dec.
22
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. december 10. kedd
01:10 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
01:35 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: MTK Budapest - Csákvár mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
03:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Budapest Honvéd mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
05:10 Vízilabda közvetítés: Vízilabda magyar kupa női döntő 4 (3)Élő közvetítés
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
07:45 SporthíradóÉlő műsor
08:35 Kosárlabda magazin
10:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
10:45 SporthíradóÉlő műsor
11:35 Jövünk! magazin (2019)
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
13:15 SporthíradóÉlő műsor
14:00 Szabadidő magazin
14:30 3x83x8 Három sportoló egy napja
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Kisvárda Master Good mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
17:40 Fradi Tv (2019)
18:10 Stúdió: Labdarúgás
18:55 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
20:45 Stúdió: Labdarúgás
21:20 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
23:05 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:35 Hungaroring magazin
m4 sport
2019. december 11. szerda
00:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: FTC - Puskás Akadémia FC mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
02:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
02:55 Bringasport magazin
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - DVTK mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
05:30 3x83x8 Három sportoló egy napja
06:00 Hungaroring magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
07:45 SporthíradóÉlő műsor
08:35 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
10:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
10:45 SporthíradóÉlő műsor
11:35 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
13:15 SporthíradóÉlő műsor
14:00 Fradi Tv (2019)
14:30 Kerékpártúra magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE - Kaposvári Rákóczi FC mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Aranyoroszlánok
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás úszó országos bajnokság
19:55 Stúdió: Úszás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 FIFA Klubvilágbajnokság: Al-Sadd Sc - Hienghéne Sport mérkőzés felvételről
m4 sport
2019. december 12. csütörtök
04:45 Bringasport magazin
05:05 Hungaroring magazin
05:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
06:00 Aranyoroszlánok
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
09:25 Fradi Tv (2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
12:25 Sportlövészet magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Rövidpályás úszó országos bajnokság
14:20 Skipper magazin
14:50 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
16:25 DVSC Tv
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Jégkorong magazin
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás úszó országos bajnokság
19:30 Stúdió: Úszás
19:45 Jégkorong közvetítés: EIHC Jégkorong válogatott torna: Magyarország - Japán mérkőzésFelvételről
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Pecatúra magazin
23:05 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Beretta Famila Schio mérkőzés
m4 sport
2019. december 13. péntek
01:00 Rövidpályás úszó országos bajnokság
02:00 Kerékpártúra magazin
02:25 Aranyoroszlánok
02:55 Pecatúra magazin
03:30 Női kézilabda világbajnokság: Mérkőzés a 7. helyért
05:00 Skipper magazin
05:25 3x83x8 Három sportoló egy napja
05:55 Jégkorong magazin
06:30 Női kézilabda világbajnokság: Mérkőzés az 5. helyért
08:25 Wtcr: Maláj Sepang - 1. időmérőFelvételről
09:00 Stúdió: Kézilabda
09:30 Női kézilabda világbajnokság: Elődöntő mérkőzés
11:00 Stúdió: Kézilabda
11:10 DVSC Tv
11:45 Startfejes magazin
12:15 Stúdió: Kézilabda
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Elődöntő mérkőzés
14:00 Stúdió: Kézilabda
14:15 Wtcr: Maláj Sepang - 2. időmérőFelvételről
15:20 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Csoportmérkőzés
16:20 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Csoportmérkőzés
17:20 Futsal magazin
17:55 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás úszó országos bajnokság
19:45 Stúdió: Úszás
20:00 Jégkorong közvetítés: EIHC Jégkorong válogatott torna: Magyarország - Franciaország mérkőzésFelvételről
22:00 BL-péntek
22:45 Wtcr: Maláj Sepang - 2. időmérőFelvételről
m4 sport
2019. december 14. szombat
01:25 Rövidpályás úszó országos bajnokság
02:20 BL-péntek
03:00 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Beretta Famila Schio mérkőzés
04:50 Startfejes magazin
05:15 Futsal magazin
05:45 Jégkorong közvetítés: EIHC Jégkorong válogatott torna: Magyarország - Franciaország mérkőzésFelvételről
08:00 Szabadidő magazin
08:25 UEFA Bajnokok Ligája: CsoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
10:20 Női kézilabda világbajnokság: Elődöntő mérkőzés
12:00 Játékoskijáró
13:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
15:00 FIFA Klubvilágbajnokság: AFC - Esperance Sportive de Tunis mérkőzés
16:50 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - MOL Fehérvár mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Újpest FC mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005) 8,5 (2)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 FIFA Klubvilágbajnokság
m4 sport
2019. december 15. vasárnap
00:40 FIFA Klubvilágbajnokság összefoglaló
01:05 Rövidpályás úszó országos bajnokság
02:05 FIFA Klubvilágbajnokság: AFC - Esperance Sportive de Tunis mérkőzés
03:50 Sportlövészet magazin
04:20 Skipper magazin
04:45 BL-péntek
05:25 Jégkorong közvetítés: EIHC Jégkorong válogatott torna helyosztó mérkőzés felvételrőlFelvételről
07:40 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szabó Ildikóval
08:10 Wtcr: Maláj Sepang - 1. futamFelvételről
08:45 Jövünk! magazin (2019)
09:15 Stúdió: Kézilabda
09:30 Női kézilabda világbajnokság: Bronzmérkőzés
11:00 Stúdió: Kézilabda
11:10 Wtcr: Maláj Sepang - 2. futamFelvételről
11:40 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
12:15 Stúdió: Kézilabda
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Döntő
14:00 Stúdió: Kézilabda
14:30 Wtcr: Maláj Sepang - 3. futamFelvételről
15:10 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
15:40 Női kézilabda világbajnokság: Bronzmérkőzés
17:30 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - FTC mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Góóól!2 6,5 (2)Élő műsor
21:15 Sport7
22:15 Női kézilabda világbajnokság: Döntő
23:55 Wtcr: Maláj Sepang - 3. futamFelvételről
m4 sport
2019. december 16. hétfő
00:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - MOL Fehérvár mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
02:30 Női kézilabda világbajnokság: Bronzmérkőzés
04:00 Rövidpályás úszó országos bajnokság
05:00 Szabadidő magazin
05:30 Sportlövészet magazin
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szabó Ildikóval
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Jégkorong közvetítés: EIHC Jégkorong válogatott torna helyosztó mérkőzés felvételrőlFelvételről
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Góóól!2 6,5 (2)Élő műsor
11:30 Jövünk! magazin (2019)
12:00 UEFA Bajnokok Ligája sorsolás (2018)Élő közvetítés
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Sport7
14:30 Startfejes magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - ZTE mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
17:45 Kosárlabda magazin
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Gyirmót FC Győr - ETO FC Győr mérkőzés 8 (2)Élő közvetítés
20:50 Stúdió: Labdarúgás
21:15 Kézilabda magazinÉlő műsor
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:45 Női kézilabda világbajnokság: Döntő