Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 14. kedd
.
?
november 15. szerda
.
?
november 16. csütörtök
.
?
november 17. péntek
.
?
november 18. szombat
.
?
november 19. vasárnap
.
?
november 20. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
H
nov.
2
K
nov.
3
SZE
nov.
4
CS
nov.
5
P
nov.
6
SZO
nov.
7
V
nov.
8
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2017. november 14. kedd
00:15 Ulti magazin(2017)
00:50 Ökölvívás - Félix Gála: Magyar Ring Profi Ökölvívó Gála - Salgótarján
02:35 Jégkorong közvetítés: Jégkorong - EIHC 4 Nemzet Torna - Magyarország - Japán mérkőzésÉlő közvetítés
05:05 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Soproni VSE - WKW ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
07:00 M4 SportreggeliÉlő műsor
07:45 Sport7fő: Hétről hétre sportÉlő műsor
08:50 kisBAJNOK magazin
09:50 M4 SportreggeliÉlő műsor
10:40 Labdarúgó közvetítés: Luxemberg - Magyarország felkészülési mérkőzés8 (2)
12:45 Bringasport magazin
13:05 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Shanghaj
15:45 M4 Sport stúdió: Labdarúgás: Magyarország - Costa Rica felkészülési mérkőzés előtt
16:45 Hungaroring magazin
17:15 Fradi TvDokumentumfilm-sorozat
17:45 M4 Sport stúdió: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: MOL-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE mérkőzés8,5 (2)Élő közvetítés
19:30 M4 Sport stúdió: Kézilabda
19:45 M4 Sport stúdió: Labdarúgás
20:15 Labdarúgó közvetítés: Magyarország - Costa Rica felkészülési mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
22:05 M4 Sport stúdió: Labdarúgás
22:30 Sporthíradó
22:45 Tollaslabda Magyar Nemzetközi BajnokságFelvételről
23:45 Kick-Box Vb-Gála - Budapest
m4 sport
2017. november 15. szerda
01:45 kisBAJNOK magazin
02:40 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: MOL-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE mérkőzés8,5 (2)
04:10 Hungaroring magazin
04:40 Gillette World Sport 2017Sportmagazin
05:05 Labdarúgó közvetítés: Magyarország - Costa Rica felkészülési mérkőzés8 (2)
07:00 M4 SportreggeliÉlő műsor
07:45 Élen állunk! magazin
08:25 Szabadidő magazin
09:00 UEFA BL magazin
09:30 Fradi TvDokumentumfilm-sorozat
10:00 M4 SportreggeliÉlő műsor
10:50 kisBAJNOK magazin
11:50 Jégkorong közvetítés: Jégkorong - EIHC 4 Nemzet Torna: Magyarország - Olaszország mérkőzésÉlő közvetítés
14:30 Tollaslabda Magyar Nemzetközi Bajnokság
15:30 Lóverseny magazin
16:10 Női bajnoki labdarúgó összefoglalóÉlő közvetítés
16:45 M4 Sport stúdió: Kézilabda
17:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: ÉRD - FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzés8,5 (2)Élő közvetítés
18:30 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OB I: Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
19:45 M4 Sport stúdió: Kosárlabda
20:00 Női kosárlabda Eb selejtező: Magyarország - Albánia mérkőzésÉlő közvetítés
21:50 M4 Sport stúdió: Kosárlabda
22:15 Sporthíradó
22:30 Tollaslabda Magyar Nemzetközi Bajnokság(2017)Felvételről
23:30 Hungaroring magazin

Dr. Joe Dispenza
Válj természetfelettivé!
22% kedvezmény!4 990 Ft helyett: 3 892 Ft
m4 sport
2017. november 16. csütörtök
00:05 UEFA BL magazin
00:35 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Shanghaj
03:00 Labdarúgó közvetítés: U21-es Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Svédország mérkőzés8 (2)
05:05 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Soproni VSE - WKW ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
07:00 M4 SportreggeliÉlő műsor
07:45 Hungaroring magazin
08:20 Jövünk! magazin(2019)
08:50 kisBAJNOK magazin
09:50 M4 SportreggeliÉlő műsor
10:40 Női kosárlabda Eb selejtező: Magyarország - Albánia mérkőzés
12:40 WTCC magazin
13:15 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OB I: Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo mérkőzés4 (3)
14:45 Labdarúgó közvetítés: Magyarország - Costa Rica felkészülési mérkőzés8 (2)
16:40 Pecatúra magazin
17:15 Jégkorong magazin(2017)
17:45 M4 Sport stúdió: Röplabda
18:00 Röplabda közvetítés: Női röplabda Közép-európai Liga: Linamar-BRSE - BVK Bratislava mérkőzésÉlő közvetítés
19:45 M4 Sport stúdió: Röplabda
20:00 Sporthíradó
20:15 Boxutca magazin8 (2)Felvételről
20:45 Labdarúgó közvetítés: Magyarország - Costa Rica felkészülési mérkőzés8 (2)
22:45 Sporthíradó
23:05 Tollaslabda Magyar Nemzetközi BajnokságFelvételről
m4 sport
2017. november 17. péntek
00:05 Jégkorong magazin(2017)
00:35 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Eb selejtező: Magyarország - Albánia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
02:30 Boxutca magazin8 (2)Élő műsor
03:00 Szabadidő magazin
03:25 Tollaslabda Magyar Nemzetközi Bajnokság
04:20 Fradi TvDokumentumfilm-sorozat
05:00 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OB I: Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo mérkőzés4 (3)
06:30 Wtcc: Makaó kvalifikációÉlő közvetítés
07:45 M4 SportreggeliÉlő műsor
08:35 Jégkorong magazin(2017)
09:10 Pecatúra magazin
09:40 M4 SportreggeliÉlő műsor
10:30 Tollaslabda Magyar Nemzetközi BajnokságFelvételről
11:35 Röplabda közvetítés: Női röplabda Közép-európai Liga: Linamar-BRSE - BVK Bratislava mérkőzés
13:40 Fradi TvDokumentumfilm-sorozat
14:10 Startfejes magazin
14:45 Gillette World Sport 2017Sportmagazin
15:15 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: ÉRD - FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzés8,5 (2)
17:00 Labdarúgó közvetítés: Magyarország - Costa Rica felkészülési mérkőzés8 (2)
18:55 Sporthíradó
19:10 Wtcc: Makaó kvalifikáció
20:35 JátékoskijáróÉlő műsor
21:35 Sporthíradó
21:50 Gillette World Sport 2017Sportmagazin
22:20 Ulti magazin
22:50 Játékoskijáró
23:50 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Shanghaj

m4 sport
2017. november 18. szombat
02:15 Jégkorong közvetítés: Jégkorong - EIHC 4 Nemzet Torna: Magyarország - Lengyelország mérkőzésÉlő közvetítés
04:10 Startfejes magazin
04:40 Gillette World Sport 2017Sportmagazin
05:05 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: ÉRD - FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzés8,5 (2)
06:45 Wtcc: Makaó - 1. futamÉlő közvetítés
08:05 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: SzöulÉlő közvetítés
10:20 Szabadidő magazin
10:55 Jövünk! magazin(2019)
11:25 DTM magazin
12:00 Wtcc: Makaó - 1. futam
13:15 M4 Sport stúdió: Kézilabda
13:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Komló - FTC mérkőzés8,5 (2)Élő közvetítés
15:00 M4 Sport stúdió: Kézilabda
15:15 M4 Sport stúdió: Labdarúgás
15:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
17:20 M4 Sport stúdió: Labdarúgás
17:45 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OB I: FTC-PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
19:05 M4 Sport stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Videoton FC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
21:15 M4 Sport stúdió: Labdarúgás
21:35 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Élő műsor
22:50 Sporthíradó
23:05 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Szöul
m4 sport
2017. november 19. vasárnap
00:50 Ulti magazin
01:25 Bajnokok a múltból: Szabó József
01:40 Szabadidő magazin
02:10 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OB I: FTC-PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP mérkőzés4 (3)
03:30 Wtcc: Makaó - 2. futamÉlő közvetítés
04:45 Gillette World Sport 2017Sportmagazin
05:15 DTM magazin
05:50 M4 Sport stúdió: Gyorskorcsolya
06:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: SzöulÉlő közvetítés
09:00 M4 Sport stúdió: Gyorskorcsolya
09:20 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Élő műsor
10:40 kisBAJNOK magazin
11:40 Múlt és Jelen egy időben: Gulyás László beszélgetése Szabó Györggyel
12:15 Gillette World Sport 2017Sportmagazin
12:45 M4 Sport stúdió: Labdarúgás
13:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Kisvárda Master Good - MTK Budapest mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
14:45 M4 Sport stúdió: Labdarúgás
15:00 UEFA BL magazin
15:30 Wtcc: Makaó - 2. futam
16:30 Sportpercek: Fa Nándor portré(2018)
16:55 Gillette World Sport 2017Sportmagazin
17:25 M4 Sport stúdió: Kosárlabda
18:00 Férfi kosárlabda NB I.: Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK mérkőzésÉlő közvetítés
19:45 M4 Sport stúdió: Kosárlabda
20:00 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Élő műsor
21:00 Sporthíradó
21:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzés felvételről8 (2)
23:15 Ulti magazin
23:45 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Szöul

Bartos Erika
Bogyó és Babóca - Hónapok meséi
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
m4 sport
2017. november 20. hétfő
01:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Kisvárda Master Good - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
03:45 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OB I: FTC-PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP mérkőzés4 (3)
05:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Videoton FC mérkőzés8 (2)
07:00 M4 SportreggeliÉlő műsor
07:50 DTM magazin
08:20 Jövünk! magazin(2019)
08:50 UEFA BL magazin
09:20 Múlt és Jelen egy időben: Gulyás László beszélgetése Szabó Györggyel
09:55 M4 SportreggeliÉlő műsor
10:45 kisBAJNOK magazin
11:45 Szabadidő magazin
12:15 Wtcc: Makaó - 2. futam
13:25 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Élő műsor
14:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - DVTK mérkőzés8 (2)Felvételről
16:30 Kosárlabda magazinÉlő műsor
17:30 Kézilabda magazinÉlő műsor
18:30 Sport7fő: Hétről hétre sportÉlő műsor
19:30 Sporthíradó
19:45 M4 Sport stúdió: Jégkorong
20:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Fehérvári Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák mérkőzésÉlő közvetítés
22:20 M4 Sport stúdió: Jégkorong
22:30 Sporthíradó
22:45 Kézilabda magazinÉlő műsor
23:50 Ulti magazin
LEGO Ninjago / Dzsinnveszély - ajándék minifigurávalAmikor Nadakhan, az ördögien gonosz dzsinn és légi kalózai megtámadják Ninjagót, csakis Spinjitzu mesterei képesek az útjukat állni. De hogyan lesznek…