Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
április 21. szombat
.
?
április 22. vasárnap
.
?
április 23. hétfő
.
?
április 24. kedd
.
?
április 25. szerda
.
?
április 26. csütörtök
.
?
április 27. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
21
K
szept.
22
SZE
szept.
23
CS
szept.
24
P
szept.
25
SZO
szept.
26
V
szept.
27
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2018. április 21. szombat
00:00 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Jekatyerinburg - Kurszk elődöntő mérkőzés
01:55 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája sorozat 2018: ZF Eger - Jadran Herceg Novi mérkőzés
03:15 UEFA Futsal Kupa: UEFA Futsal Kupa: Rába ETO - Sporting CP elődöntő mérkőzés
04:45 Sportlövő magazin
05:15 Vívó magazin
05:40 Jégkorong közvetítés: Magyarország - Japán felkészülési mérkőzésFelvételről
07:45 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Sopron Basket - Yakin Dogu elődöntő mérkőzés
09:50 Startfejes magazin
10:20 Szabadidő magazin
10:55 Építők
11:30 Női Vízilabda Euroliga Négyes Döntő: Bronzmérkőzés(2018)
12:50 UEFA Futsal Kupa: UEFA Futsal Kupa: Rába ETO - Sporting CP elődöntő mérkőzés
14:40 Stúdió: Kézilabda
15:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Ferencváros - Érd mérkőzés8,5 (2)
16:30 Stúdió: Kézilabda
16:45 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Újpest FC mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Videoton FC - DVSC mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Sporthíradó
23:00 UEFA Futsal Kupa: UEFA Futsal Kupa: Rába ETO - Sporting CP elődöntő mérkőzés
m4 sport
2018. április 22. vasárnap
00:45 Boxutca magazin8 (2)Élő műsor
01:15 Szabadidő magazin
01:45 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Ferencváros - Érd mérkőzés8,5 (2)
03:15 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Sopron Basket - Yakin Dogu elődöntő mérkőzés
05:05 Építők
05:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Újpest FC mérkőzés8 (2)
07:25 Bringasport magazin
07:45 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Sopron Basket - Yakin Dogu elődöntő mérkőzés
09:40 Kisbajnok magazin
10:15 Jövünk!
10:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csányi Bélával(2020)
11:20 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
12:40 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:10 Út a világbajnokságra
13:45 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
14:45 Stúdió: Vízilabda
15:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OB I: ZF-Eger - Szolnoki Dózsa mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
16:10 Stúdió: Vízilabda
16:30 Sporthíradó
16:40 Stúdió
17:00 UEFA Futsal Kupa: Bronzmérkőzés: Rába ETO - BarcelonaÉlő közvetítés
18:30 Stúdió
18:45 Red Bull Air Race: Cannes
19:40 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Döntő: Sopron Basket - JekatyerinburgÉlő közvetítés
21:45 Stúdió: Kosárlabda
22:15 Sporthíradó
22:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Gyirmót FC Győr - Békéscsaba mérkőzés8 (2)Felvételről

Ljudmila Ulickaja
A lélek testéről
22% kedvezmény!2 999 Ft helyett: 2 339 Ft
m4 sport
2018. április 23. hétfő
00:30 Góóól!26,5 (2)
01:30 Red Bull Air Race: Cannes
02:15 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Bronzmérkőzés: Dinamo Kurszk - Yakin DoguFelvételről
04:05 Kisbajnok magazin
04:30 Szabadidő magazin
05:05 Startfejes magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csányi Bélával(2020)
06:00 Építők
06:25 Út a világbajnokságra
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)Felvételről
09:55 Góóól!26,5 (2)
11:00 ATP250 Tenisztorna Budapest
15:55 Jövünk!
16:30 Kosárlabda magazin
17:30 Kézilabda magazin
18:30 Sport7fő
19:30 Sporthíradó
19:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
21:50 Sporthíradó
22:10 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Döntő: Sopron Basket - Jekatyerinburg
m4 sport
2018. április 24. kedd
00:05 UEFA Futsal Kupa: Bronzmérkőzés: Rába ETO - Barcelona
01:45 Jövünk!
02:10 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Bronzmérkőzés: Dinamo Kurszk - Yakin Dogu
04:00 Sport7fő
05:00 Kosárlabda magazin
05:55 Startfejes magazin
06:25 Kisbajnok magazin
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
09:40 UEFA Bajnokok Ligája magazin
10:10 Kézilabda magazin
11:15 UEFA Futsal Kupa: Bronzmérkőzés: Rába ETO - Barcelona
13:00 ATP250 Tenisztorna Budapest
17:15 Fradi Tv magazin
17:45 Stúdió: Futsal
18:00 Labdarúgó közvetítés: Futsal NBI: Dunaújváros - Berettyóújfalu mérkőzés8 (2)
19:30 Stúdió: Futsal
19:45 Sporthíradó
20:00 Stúdió: Bajnokok Ligája
20:45 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Bajnokok Ligája elődöntő: Liverpool - AS Roma mérkőzés
22:35 Stúdió: Bajnokok Ligája
23:00 Sporthíradó
23:10 Hungaroring magazin
23:45 Labdarúgó közvetítés: Futsal NBI: Dunaújváros - Berettyóújfalu mérkőzés8 (2)
m4 sport
2018. április 25. szerda
01:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
03:10 UEFA Futsal Kupa: Bronzmérkőzés: Rába ETO - Barcelona
04:40 Jövünk!
05:05 Red Bull Air Race: Cannes
05:55 Hungaroring magazin
06:25 Fradi Tv magazin
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
09:50 Építők
10:15 Chi - a Belső Erő magazin
10:55 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Bajnokok Ligája elődöntő: Liverpool - AS Roma mérkőzés
13:00 ATP250 Tenisztorna Budapest
17:15 Női labdarúgó magazin6 (2)
17:45 Stúdió: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújváros KKA - FTC Rail Cargo mérkőzés8,5 (2)
19:35 Stúdió: Kézilabda
20:00 Stúdió: Labdarúgás
20:45 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntő: Bayern München - Real Madrid mérkőzés
22:35 Stúdió: Labdarúgás
23:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
m4 sport
2018. április 26. csütörtök
00:00 Vízilabda közvetítés: Női Vízilabda OBI döntő: UVSE - Dunaújvárosi Egyetem mérkőzés4 (3)
01:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
03:20 Hungaroring magazin
03:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csányi Bélával(2020)
04:15 Chi - a Belső Erő magazin
04:40 Sportpercek: Jégkorong döntő(2018)
05:00 Startfejes magazin
05:30 Út a világbajnokságra
05:55 Szabadidő magazin
06:25 Jövünk!
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Swietelsky Haladás - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő mérkőzés8 (2)
09:50 Chi - a Belső Erő magazin
10:20 Fradi Tv magazin
10:50 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
11:25 Pecatúra magazin
11:55 Lendület magazin
12:25 Napos Oldal - DVTK magazin
13:00 ATP250 Tenisztorna Budapest
17:20 Sporthíradó
17:35 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Női Kosárlabda bajnoki döntő: Atomerőmű KSC Szekszárd - Sopron Basket mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
19:55 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgás Női Magyar Kupa döntő: DVTK - FTC mérkőzés8 (2)
21:45 Stúdió: Labdarúgás
22:05 Sporthíradó
22:25 Judo Európa-bajnokság

m4 sport
2018. április 27. péntek
00:10 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Amatőr Kupa döntő: Nagykanizsa - Sényő mérkőzés8 (2)
02:10 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújváros KKA - FTC Rail Cargo mérkőzés8,5 (2)
03:40 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgás Női Magyar Kupa döntő: DVTK - FTC mérkőzés8 (2)
05:30 Napos Oldal - DVTK magazin
05:55 Lendület magazin
06:25 Fradi Tv magazin
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntő: Bayern München - Real Madrid mérkőzés
09:50 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
10:20 Út a világbajnokságra
10:55 Forma-1 - szabadedzés 1: Forma-1 Azeri Nagydíj - 1. szabadedzés▶ Forma-1 TV
12:45 ATP250 Tenisztorna Budapest
14:55 Forma-1 - szabadedzés 2: Forma-1 Azeri Nagydíj -2. szabadedzés▶ Forma-1 TV
16:45 Puskás Akadémia magazin
17:15 Sporthíradó
17:35 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Kaposvár - Pécs mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Boxutca magazin8 (2)Élő műsor
21:00 Játékoskijáró
22:00 Sporthíradó
22:15 Judo Európa-bajnokság
23:40 Startfejes magazin