Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
szeptember 1. szombat
.
?
szeptember 2. vasárnap
.
?
szeptember 3. hétfő
.
?
szeptember 4. kedd
.
?
szeptember 5. szerda
.
?
szeptember 6. csütörtök
.
?
szeptember 7. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
H
nov.
2
K
nov.
3
SZE
nov.
4
CS
nov.
5
P
nov.
6
SZO
nov.
7
V
nov.
8
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2018. szeptember 1. szombat
00:20 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
01:20 Játékoskijáró
02:20 Puskás Akadémia magazin
02:45 Startfejes magazin
03:15 Pecatúra magazin
03:40 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi páros döntő
04:40 Napos Oldal - DVTK magazin
05:05 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi egyes döntő
06:00 Lendület magazin
06:35 Röpte magazin
07:05 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
08:10 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
08:35 Puskás Akadémia magazin
09:05 Bringasport magazin
09:20 UTE Tv(2019)
09:50 Szabadidő magazin
10:30 Gp3: Monza - 1. FutamFelvételről
11:25 Építők
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3: Olasz Nagydíj - 3. szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:10 Golf magazin10 (1)
13:40 Játékoskijáró
14:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Olasz Nagydíj - Időmérő▶ Forma-1 TV
16:00 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:15 Kajak-kenu Red Bull Vizisprint
16:50 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Kajak-kenu Red Bull Vizisprint
23:35 Forma 2: Monza - 1. Futam8,3 (3)
m4 sport
2018. szeptember 2. vasárnap
00:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
02:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
04:25 Startfejes magazin
04:55 Bringasport magazin
05:10 Szabadidő magazin
05:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
07:40 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Dávid Imrével(2020)
08:15 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
09:35 Gp3: Monza - 2. FutamFelvételről
10:20 Kisbajnok magazin
10:55 Forma 2: Monza - 2. Futam8,3 (3)
12:00 Építők
12:20 Jövünk!
13:00 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Tatabánya - Balatonfüred mérkőzés8,5 (2)
14:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Olasz Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV
17:15 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:30 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Góóól!26,5 (2)
21:15 Sporthíradó
21:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza - Vasas mérkőzés8 (2)
23:30 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Olasz Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV

Háy János
A cégvezető
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2018. szeptember 3. hétfő
01:40 Szabadidő magazin
02:10 Kisbajnok magazin
02:35 UTE Tv(2019)
03:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
05:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Dávid Imrével(2020)
05:30 Gp3: Monza - 2. FutamFelvételről
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
08:35 Góóól!26,5 (2)
09:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
11:35 Jövünk!
12:05 Bringasport magazin
12:25 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza - Vasas mérkőzés8 (2)
14:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
16:30 Stúdió: MLSZ labdarúgó-válogatott sajtótájékoztató
17:30 Kézilabda magazin
18:30 Sporthíradó
18:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
20:50 Sporthíradó
21:05 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Olasz Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV
23:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
m4 sport
2018. szeptember 4. kedd
01:15 Góóól!26,5 (2)
02:10 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi egyes döntő
03:10 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza - Vasas mérkőzés8 (2)
05:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Dávid Imrével(2020)
05:30 Szabadidő magazin
06:00 Építők
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:30 Kézilabda magazin
08:30 Röpte magazin
09:05 Szabadidő magazin
09:35 Red Bull Air Race magazin6,5 (2)Felvételről
10:10 Bringasport magazin
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
12:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
14:35 Asztalitenisz magazin
15:10 Hajime magazin
15:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Paksi FC mérkőzés8 (2)
17:30 Sporthíradó
17:45 Hungaroring magazin
18:15 Fradi Tv magazin
18:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Kisvárda Good Master mérkőzés8 (2)
20:45 Sporthíradó
21:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
23:00 Kézilabda magazin

Woody Allen
Apropó nélkül
22% kedvezmény!4 999 Ft helyett: 3 899 Ft
m4 sport
2018. szeptember 5. szerda
00:00 UTE Tv(2019)
00:35 Kisbajnok magazin
01:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
02:55 Bringasport magazin
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Paksi FC mérkőzés8 (2)
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Dávid Imrével(2020)
05:30 Lendület magazin
05:55 Jövünk!
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:30 Hungaroring magazin
08:05 Fradi Tv magazin
08:35 Hajime magazin
09:05 Asztalitenisz magazin
09:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Kisvárda Good Master mérkőzés8 (2)
11:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
13:20 Bringasport magazin
13:40 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza - Vasas mérkőzés8 (2)
15:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
17:40 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája előzetes(2018)
18:15 Stúdió: Kézilabda
18:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Csurgói KK mérkőzés8,5 (2)
20:00 Stúdió: Kézilabda
20:15 Sporthíradó
20:35 eSport: FIFA eVilágbajnokság döntő(2018)
22:50 Sporthíradó
23:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
m4 sport
2018. szeptember 6. csütörtök
01:00 Hajime magazin
01:35 Asztalitenisz magazin
02:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Paksi FC mérkőzés8 (2)
03:50 Hungaroring magazin
04:15 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája előzetes(2018)
04:40 Bringasport magazin
05:05 Építők
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Dávid Imrével(2020)
05:55 Szabadidő magazin
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Csurgói KK mérkőzés8,5 (2)
09:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
11:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Paksi FC mérkőzés8 (2)
13:20 Startfejes magazin
13:45 Hungaroring magazin
14:20 Fradi Tv magazin
14:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
16:45 Hajime magazin
17:20 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Csurgói KK mérkőzés8,5 (2)
19:05 Pecatúra magazin
19:35 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája előzetes(2018)
20:15 Sporthíradó
20:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
22:30 Sporthíradó
22:45 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája előzetes(2018)
23:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza - Vasas mérkőzés8 (2)

m4 sport
2018. szeptember 7. péntek
01:10 eSport: FIFA eVilágbajnokság döntő(2018)
02:25 Építők
02:50 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
03:15 Pecatúra magazin
03:45 Asztalitenisz magazin
04:10 Gp3: Monza - 2. FutamFelvételről
05:00 Forma 2: Monza - 2. Futam8,3 (3)
05:30 Hajime magazin
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Dávid Imrével(2020)
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Paksi FC mérkőzés8 (2)
09:30 Bringasport magazin
09:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
11:50 Asztalitenisz magazin
12:20 Pecatúra magazin
12:55 Fradi Tv magazin
13:25 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Csurgói KK mérkőzés8,5 (2)
15:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
17:10 Startfejes magazin
17:45 Boxutca magazin8 (2)Élő műsor
18:15 Stúdió: Labdarúgás
18:30 Labdarúgó U21-es Európa-bajnoki selejtező: Svédország - Magyarország mérkőzés
20:15 Stúdió: Labdarúgás
20:45 Sporthíradó
21:00 Stúdió: Finnország - Magyarország Nemzetek Ligája labdarúgó mérkőzés előtt
22:00 Sporthíradó
22:15 Úszó Világkupa: Kazany - 1(2018)Élő közvetítés
23:40 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája előzetes(2018)